Lukas Bank uruchomił bezpośrednią płatność z konta internetowego

Lukas e-przelew to rozwiązanie umożliwiające dokonanie szybkiej i bezpiecznej płatności za zakupy w internecie.

Klient dokonując płatności za zakupy w internecie wybiera z dostępnych form - Lukas e-przelew, po czym kierowany jest na strony banku, gdzie po zalogowaniu czeka na niego wypełniony już danymi przelew, który musi jedynie zatwierdzić. Po akceptacji transakcja jest natychmiast realizowana. Sprzedawca w trybie on-line jest informowany o zapłacie za towar.

- Podkreślić należy, iż ta wdrożona właśnie forma płatności jest w pełni bezpieczna oraz nie jest obciążona żadnymi opłatami – mówi Adam Stankar – Manager Bankowości Elektronicznej Lukas Banku.

W tej chwili z Lukas e-przelewu skorzystać można w następujących serwisach: Blue.pl, Bluemarket.pl oraz na portalach: WP, Interia, Onet i Gazeta.pl, a także na stronach operatorów: Era, Heyah, Orange, Simplus i Sami Swoi. W najbliższym czasie Lukas e-przelew zostanie udostępniony w większości polskich sklepów internetowych.

Pełny opis usługi oraz instrukcja korzystania dostępna jest na stronie Banku: Lukas e-przelew

Blue Media sp. z o.o została partnerem technologicznym oraz biznesowym Lukas Banku SA w projekcie wdrożenia Lukas e-przelewu. Spółka będzie obsługiwać całość procesu od podpisania umowy, poprzez wdrożenie techniczne, oraz utrzymanie usługi.

Blue Media / www.prnews.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne