REKLAMA

Kuczyński: Letnia hossa, nudne rynki?

Michał Kryński2021-06-25 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-06-25 10:30
Kuczyński: Letnia hossa, nudne rynki?
Kuczyński: Letnia hossa, nudne rynki?
fot. Darek Golik / / FORUM

Opowieści o żelaznym jastrzębiu możemy już włożyć między bajki - nie będzie nagłego zaostrzania polityki monetarnej w USA. Teraz czas na wyniki kwartalne idealnie trafiające powyżej zaniżonych prognoz? Czy czekają nas nudne wakacje i letnia hossa, czy jednak powinniśmy realnie obawiać się kolejnej pandemicznej fali i utwardzenia stanowisk USA i Chin? W wirtualnym studio - jak co piątek - Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
henk54
Podatek Belki był wprowadzony tymczasowo, pamiętam to. I oczywiście został do tej pory.
the_mind_renewed
Ktoś będzie musiał na ten temat wkrótce zeznawać w Kongresie przed Sheilą Jackson-Lee, która będzie mówiła o tym, że jest to wina kapitalizmu, białych przywilejów, zmian klimatycznych itp. i jak komunizm jest rozwiązaniem wszystkich naszych nieszczęść.
the_mind_renewed
Ja oświadczam, że to wina Trumpa, ponieważ mieszka W USA i jest biznesmenem.
itso_lucky odpowiada the_mind_renewed
Egocentryzm – tok rozumowania, który polega na centralnym umiejscowieniu własnej osoby w świecie.

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Egocentryzm
the_truth
Zwracam honor bo troche o najblizszych trendach jednak powiedzial. Natomiast nie omowiliscie najwazniejszej rzeczy: Od wczoraj inwestorzy indywidualni moga kupowac CHINSKA KRYPTOWALUTE PANSTWOWA. Co pan Piotr o niej sadzi ???
the_truth
Kretynskie pytania zadawane ekspertowi sprawiaja, ze te wywiady to strata czasu. Na przyklad, zamiast spytac o kierunek trendu na GPW czy surowcach na najblizsze 6-12 miesiecy, bije sie piane o wysokosc podatku, dlaczego jest 19% a nie 20% chociaz stawka ta jest taka sama od 20 lat i nic nie wskazuje, ze sie zmieni w najblizszym Kretynskie pytania zadawane ekspertowi sprawiaja, ze te wywiady to strata czasu. Na przyklad, zamiast spytac o kierunek trendu na GPW czy surowcach na najblizsze 6-12 miesiecy, bije sie piane o wysokosc podatku, dlaczego jest 19% a nie 20% chociaz stawka ta jest taka sama od 20 lat i nic nie wskazuje, ze sie zmieni w najblizszym czasie. PROSZE ZADAWAC KONKRETNE i RZECZOWE PYTANIA o PRZYSZLOSC ROZWOJU i TRENDY RYNKOW KAPITALOWYCH.
szymon_xyz
Na konkretne pytania p. Kuczyński nie odpowiada. Jeśli zapytasz go konkretnie o kursy to odpowie, że nie jest wróżką, dziwi się kolegom analitykom, że podają i uważa, że nikt nie jest w stanie przewidzieć. Powie coś tam o konsolidacji czy trendzie, co sam byś sobie odczytał z wykresu, ale to tyle. Jak twierdzi: w 55% Na konkretne pytania p. Kuczyński nie odpowiada. Jeśli zapytasz go konkretnie o kursy to odpowie, że nie jest wróżką, dziwi się kolegom analitykom, że podają i uważa, że nikt nie jest w stanie przewidzieć. Powie coś tam o konsolidacji czy trendzie, co sam byś sobie odczytał z wykresu, ale to tyle. Jak twierdzi: w 55% analiza techniczna działa... i zaraz dodaje, że sam nie inwestuje od 20 lat. ;-) Potem - masz rację - wychodzi takie pierdu pierdu... no ale cóż... Jak mówił dawny Naczelny Bankiera: Kuczyński to gawędziarz... Tak więc sobie gawędzi co piątek... o wszystkim i o niczym...
itso_lucky odpowiada itso_lucky
analitycy po to są żeby ich pomęczyć umysłowo to sprawia im radość :D

Powiązane: Chiny

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki