REKLAMA

Hiszpańskie miasteczko zagra w "Squid Game". Do wygrania pieniądze

2021-10-24 06:00
publikacja
2021-10-24 06:00
Hiszpańskie miasteczko zagra w "Squid Game". Do wygrania pieniądze
Hiszpańskie miasteczko zagra w "Squid Game". Do wygrania pieniądze
/ ddp images

W październiku na ulicach miasta Vigo w północno-zachodniej Hiszpanii ruszą zawody w ramach „gry w kalmara”. W zabawie inspirowanej popularnym południowokoreańskim serialem "Squid Game" przegrani będą eliminowani z gry strzałem z broni do paintballa. Zwycięzca zainkasuje 3000 euro.


Jak podały we wtorek hiszpańskie media, zapisy ruszyły w poniedziałek. Organizatorzy nietypowej rozrywki mają już zgodę władz miejskich.

Z informacji przekazanych przez organizatorów wydarzenia, spółki Humor Amarillo, wynika, że za wejście do finału uczestnicy „gry w kalmara” zarobią 2000 euro. O 1000 euro więcej otrzyma zwycięzca całej rywalizacji.

Gracze zostaną podzieleni na 20-osobowe zespoły i będą mogli wziąć udział w sześciu konkurencjach znanych z serialu. Aby zagrać, muszą mieć skończone 16 lat i dokonać wpłaty 22 euro na konto organizatora.

Gracze, którzy odpadną z zawodów, będą z nich eliminowani strzałem z broni do paintballa, w którym zamiast pocisków używa się kapsuł wypełnionych farbą.

Pierwsze zawody w „grę w kalmara” rozpoczną się w Vigo 29 października. Po trzech dniach wyłonieni zostaną finaliści, którzy zmierzą się ze sobą w ostatecznej rywalizacji zaplanowanej na 1 listopada.

Marcin Zatyka

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (3)

dodaj komentarz
xyzq
Niestety, okazało się, że świat oszalał... Jest to błąd krytyczny i nie jest możliwa naprawa systemu... Czy ktoś się zastanowił, że jesteśmy o KROK od przyzwolenia społecznego na takie zabawy, że ktoś ma kasę na organizację zabawy, ktoś chce ryzykować (wygranie kasy albo zgon) a większość ZAPEWNE CHCIAŁBY Niestety, okazało się, że świat oszalał... Jest to błąd krytyczny i nie jest możliwa naprawa systemu... Czy ktoś się zastanowił, że jesteśmy o KROK od przyzwolenia społecznego na takie zabawy, że ktoś ma kasę na organizację zabawy, ktoś chce ryzykować (wygranie kasy albo zgon) a większość ZAPEWNE CHCIAŁBY TO OGLĄDAĆ I NAWET ZA TO ZAPŁACIĆ??? Tyle lat ewolucji na nic...
ravauw
To bedzie hit na imprezach integracyjnych
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Popkultura i pieniądze

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki