REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

HORNIGOLD: Zawarcie umowy o wprowadzenie akcji serii F, G lub D Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu

2021-09-03 11:22
publikacja
2021-09-03 11:22
Dodaj Bankier.pl w Google
Zarząd Spółki Hornigold Reit S.A. z siedzibą w Katowicach („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent powziął informację o obustronnym podpisaniu umowy z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Warszawie o świadczenie na rzecz Emitenta usługi mającej na celu wprowadzenie akcji serii F, G lub D Emitenta do obrotu w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (rynek NewConnect). Umowa wchodzi w życie z dniem jej zawarcia.

Umowa została zawarta w celu wykonania obowiązków wynikających z treści ust. 12 pkt 1), 2) oraz 3) Załącznika Nr 5 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Autoryzowany doradca w alternatywnym systemie obrotu”.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki