0,1760 zł
-2,22% -0,0040 zł
Hornigold SA (HRL)

Ludzie - HORNIGOLD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kita Kamil Prezes Zarządu 2018-03-29 BERGHOLD - Członek Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Fersztorowski Maciej Członek RN 2018-05-21 SYNERGA - Członek RN
Rosiński Łukasz Członek RN 2018-05-21 VARSAV - Prezes Zarządu
BERGHOLD - Przewodniczący RN
Piechniczek Ofka Członek RN 2018-05-21 BERGHOLD - Prezes Zarządu
Kiczka Karolina Członek RN 2018-10-09 -
Zielińska Teresa Członek RN 2020-05-15 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mroczek Konrad Członek RN 2018-05-21 2019-11-26 -
Kita Piotr Członek RN 2018-05-21 2018-08-07 -
Kita Piotr Członek RN 2018-05-21 -
Mroczek Konrad Członek RN 2018-05-21 -
Kita Kamil Członek Zarządu 2018-03-29 2018-03-28 BERGHOLD - Członek Zarządu
Bolmiński Piotr Członek RN 2015-07-06 2018-03-30 -
Klimaszewski Grzegorz Członek RN 2015-07-06 2018-03-30 -
Przyłęcki Wojciech Członek RN 2015-07-06 2018-03-30 -
Narczewska Magda Członek RN 2015-07-06 2018-03-30 -
Zawadzka Małgorzata Członek RN 2015-07-06 2018-03-30 -
Klimaszewski Grzegorz Członek RN 2015-07-06 -
Zawadzka Małgorzata Członek RN 2015-07-06 -
Przyłęcki Wojciech Członek RN 2015-07-06 -
Narczewska Magda Członek RN 2015-07-06 -
Bolmiński Piotr Członek RN 2015-07-06 -
Wójcik Małgorzata Członek RN 2015-03-26 2015-04-30 -
Wójcik Małgorzata Członek RN 2015-03-26 -
Krystoforski Marek Prezes Zarządu 2014-04-29 2018-04-16 -
Krystoforski Marek Prezes Zarządu 2014-04-29 2018-04-16 -
Sugier Arkadiusz Prezes Zarządu 2011-08-16 2014-04-29 -
Sugier Arkadiusz Prezes Zarządu 2011-08-16 -
Karkosik Mirosław Członek RN 2011-08-01 2015-04-30 -
Karkosik Dawid Przewodniczący RN 2011-08-01 2015-04-30 -
Opęchowski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2011-08-01 2015-04-30 -
Gliński, Jan Maria Członek RN 2011-08-01 2015-02-16 -
Karkosik Dawid Przewodniczący RN 2011-08-01 -
Opęchowski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2011-08-01 -
Gliński, Jan Maria Członek RN 2011-08-01 -
Karkosik Mirosław Członek RN 2011-08-01 -
Hazubski Maciej Członek RN 2011-02-16 2015-04-30 -
Stanecki Andrzej Przewodniczący RN 2011-02-16 2011-08-01 -
Obara Jarosław Członek RN 2011-02-16 2011-08-01 -
Osiński Adam Członek RN 2011-02-16 2011-08-01 -
Kownacki Jarosław Członek RN 2011-02-16 2011-08-01 -
Hazubski Maciej Członek RN 2011-02-16 -
Stanecki Andrzej Przewodniczący RN 2011-02-16 -
Obara Jarosław Członek RN 2011-02-16 -
Osiński Adam Członek RN 2011-02-16 -
Kownacki Jarosław Członek RN 2011-02-16 -
Kobryń Grzegorz Prezes Zarządu 2010-05-13 2011-08-16 -
Kobryń Grzegorz Prezes Zarządu 2010-05-13 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 -
2017 1 -
2016 1 -
2015 1 -
2014 1 -
2013 1 -
2012 1 -
Grupa
2014 6 -
2013 6 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.