Gry dla biznesmenów tylko w TV Biznes

2011-04-14 13:51
publikacja
2011-04-14 13:51
„High Score czyli gra w biznes” to nowy program o branży gier komputerowych, który pojawi się w kwietniowej ramówce TV Biznes.

Gry komputerowe to nie tylko zabawki dla dzieci i rozrywka dla dorosłych ale również nieustająco rozrastający się sektor. I to zarówno pod względem ilości wprowadzanych do sprzedaży gier jak i sprzętu, na którym można grać. Polski Rynek gier wart jest 300 – 400 mln złotych. Jeden z polskich producentów gier komputerowych jest równocześnie spółką notowaną na GPW, która w 2010 roku jak i w 2011 roku miała bardzo dobre notowania swoich akcji.

W programie „High Score czyli gra w biznes” chcemy połączyć pasje, sposób spędzania czasu dzieci i dorosłych z możliwościami inwestowania. W tym programie zaprezentujemy rynek gier nie tylko jako strefę rozrywki ale również jak powstają gry, dzięki czemu możliwy jest rozwój tego rynku, coraz nowsze techniki produkcji gier (nowe wersje oprogramowania ), nowoczesne środki wyrazu – grafika 3D, nośniki ich odtwarzania - szybsze komputery, nowe platformy, przenośne konsole, itp. W programie nie zabraknie nowości wydawniczych, nowinek technicznych, wypowiedzi ekspertów i relacji z wydarzeń m.in. z największych na świecie targów E3 w Los Angeles oraz Gamescom w Kolonii, których rozmach odzwierciedla ogrom branży gier.

W pierwszym odcinku zaprezentowana zostanie konsola Nintendo 3DS - jedyne urządzenie konsumenckie z ekranem 3D, do którego nie potrzeba specjalnych okularów. Podamy także datę premiery gry Sniper Ghost Warrior na Playstation 3.

W każdym dorosłym człowieku, nawet czasami głęboko ukryte, drzemie duże dziecko a gry to nie tylko zabawa dla najmłodszych. Dlatego staramy się połączyć zabawę z inwestycjami. Biznesmeni grajcie - nie tylko na Giełdzie.

Zapraszamy na „High Score czyli gra w biznes” w każdy czwartek o 20:50 w TV Biznes.

/ TV Biznes
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki