REKLAMA

GOVENA: Zawarcie umowy na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy

2021-08-27 18:14
publikacja
2021-08-27 18:14
Zarząd Spółki Govena Lighting S.A. z siedzibą w Toruniu informuje, iż zawarł umowę na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy, z datą obowiązywania tej funkcji od dnia 1 września 2021 roku z Kancelarią CSW Więckowska i Partnerzy Radcy Prawni Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu.

Zakres obowiązków został określony zgodnie z par. 18 ust. 2 pkt. 3 i 4 Regulaminu ASO. Umowa obejmuje funkcję Autoryzowanego Doradcy przy wprowadzeniu do Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect akcji nowych emisji z wyłączeniem akcji serii D. Umowa w zakresie wsparcia w wypełnianiu obowiązków informacyjnych, monitoringu prawidłowości ich wypełniania oraz doradztwa dotyczącego funkcjonowania instrumentów finansowych w Alternatywnym Systemie Obrotu została zawarta do dnia wyznaczenia pierwszego dnia notowania akcji nowych emisji.


Podstawa prawna: Par. 3 ust. 1 pkt 9) załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na Rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki