REKLAMA

Borys: Paszporty covidowe powinny być głównym elementem obostrzeń

2022-01-20 09:48
publikacja
2022-01-20 09:48
Borys: Paszporty covidowe powinny być głównym elementem obostrzeń
Borys: Paszporty covidowe powinny być głównym elementem obostrzeń
/ PFR

Paszporty covidowe powinny być głównym instrumentem w ramach obostrzeń w fali pandemii zdominowanej przez wariant omikron - powiedział w trakcie kongresu EEC Trends w Warszawie prezes PFR Paweł Borys. Dodał, że w razie potrzeby PFR jest przygotowany na wznowienie pomocy dla firm.

"Jeżeli jest taka charakterystyka omikrona, że to trwa rzeczywiście od 6 do 8 tygodni, to chyba nie ma potrzeby wprowadzania tak daleko idących obostrzeń (lockdownu - PAP). Firmy są przygotowane od strony finansowej i organizacyjnej. Popieram to, co mówi minister Niedzielski - wprowadzenie w jak największym zakresie paszportów covidowych jako główny instrument zapobiegania pandemii" - powiedział Borys.

"My jako PFR cały czas udzielamy wsparcia dla najbardziej poszkodowanych branż, czyli targi, turystyka. Dla dużych przedsiębiorstw udzielamy pożyczek preferencyjnych. Gdyby rząd podjął decyzję, że chce podjąć kolejne tego typu działania, to jesteśmy gotowi" - dodał.

tus/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (18)

dodaj komentarz
czarny_bambo
Borys, wlasnie w UK wycofano sie z paszportow covidowych i nie beda one nigdzie wymagane. Oglosil to Twoj imiennik z UK nie przekupiony dolarami od zydow. Wez z Niego przyklad, badz jak Johnson!
dididif
Zielone kenkarty komunistycznie może nie działają na pekińczyka, ale na pewno działają na WOLNOŚĆ, dlatego mamy epidemię wyznakowanych.
Nowe przypadki pekińczyka, 16/01/22:
wyznakowani 58%
zdrowi, wolni od komunizmu 42%
17/01/22:
wyznakowani 57%
zdrowi, wolni od komunizmu 43%.
dididif
Pamiętam kłamstwa komunistycznych dygnitarzy z Brukseli, że zielona kenkarta komunistyczna "ułatwi podróżowanie". W sumie nie były to komunistyczne kłamstwa. Bez zielonej kenkarty komunistycznej podróż do monopolowego za rogiem jest bezwzględnie zakazany, a drzwi niewyznakowanych słusznie zaspawane.
hansklos23
A co z paszportami na sraczkę bezobjawową
polityka_to_nie_ekonomia
Człowiek który jest pomysłodawcą tarcz antykryzysowych, członek instytucji powołanej przez Sejm (PFR) wypowiada się na temat paszportów covidowych. Jaki sens ma cytowanie jego opinii w kontekście pandemii? Mi to wygląda na kolejną próbę zmiany opinii publicznej, tutaj poprzez cytowanie rzekomo niezależnego eksperta (mimo, że ani Człowiek który jest pomysłodawcą tarcz antykryzysowych, członek instytucji powołanej przez Sejm (PFR) wypowiada się na temat paszportów covidowych. Jaki sens ma cytowanie jego opinii w kontekście pandemii? Mi to wygląda na kolejną próbę zmiany opinii publicznej, tutaj poprzez cytowanie rzekomo niezależnego eksperta (mimo, że ani nie jest niezależny ani nie jest ekspertem odnośnie pandemii). To samo było niedawno jak rzekomy ekspert ekonomista chwalił Polski Ład.
taki-ktos-jak-ja
Paszport niczemu nie zapobiega a szczepieni przenoszą wirusa. Tu nie chodzi o medycynę tylko przebudowę zachodniego świata i wprowadzenie systemu chińskiego. Nowy system ma opierać się na czymś innym niż konsumpcja. System pozbywa się nadmiaru klientów i zmniejsza zadłużenie. Nie wrócimy już do starej normalności. Bo wszystko pieprz.Paszport niczemu nie zapobiega a szczepieni przenoszą wirusa. Tu nie chodzi o medycynę tylko przebudowę zachodniego świata i wprowadzenie systemu chińskiego. Nowy system ma opierać się na czymś innym niż konsumpcja. System pozbywa się nadmiaru klientów i zmniejsza zadłużenie. Nie wrócimy już do starej normalności. Bo wszystko pieprz..ło, tylko trup jest pudrowany na razie, zanim nowy system na dobre się rozgości. Nie dla certyfikatów. Nie dla totalitaryzmu.
duck_killer
Kolejny, który chce podzielić los niedzielskiego w przyszłości?

Czy oni takim bełkotem sprawdzają poziom wkurzenia suwerena czy jaki jest w tym cel?
taki-ktos-jak-ja
Przyzwyczajają nas do nowego wspaniałego świata rodem z Orwella i wg najlepszych chińskich wzorców.
endes
Ci ludzie są kompletnie oderwani od rzeczywistości!
Pora ich wysłać na śmietnik historii… i osadzić z bezprawia!

Powiązane: Koronawirus a gospodarka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki