REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na sierpień 2019 r.

2019-07-31 11:08
publikacja
2019-07-31 11:08

Zmiany opłat podstawowych, wycofanie jednej z metod autoryzacji transakcji i wprowadzenie usługi Google Pay przez dwie marki bankowe – to najważniejsze wydarzenia, które można znaleźć w sierpniowym kalendarium.

fot. Michał Kaźmierczak / / FORUM

Z dniem 1 sierpnia lista banków udostępniających Google Pay wydłuży się. Taką usługę wprowadzi Bank Pocztowy oraz EnveloBank. Korzystać z niej będą mogli zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni, przy czym do Google Pay nie będzie można podpiąć naklejki zbliżeniowej. Czytaj więcej: Google Pay w Banku Pocztowym i EnveloBanku.

15 sierpnia wejdą w życie pierwsze poprawki cennika Banku Pekao. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego roku bank wycofuje token sprzętowy umożliwiający autoryzację transakcji i usługa ta zniknie z tabeli opłat i prowizji.

19 sierpnia to natomiast data, którą powinni zapamiętać klienci mBanku. Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe opłaty. Dotyczyć one będą przede wszystkim opłaty za kartę debetową i warunków zwalniających (eKonto, eKonto standard, eKonto Plus oraz eKonto m powyżej 25 lat), opłaty za prowadzenie rachunku (mKonto Multi Comfort, mKonto Multi Active oraz eKonto Plus) czy obciążenia za wypłatę z bankomatu kwoty niższej niż 100 zł. Czytaj więcej: Zmiany opłat w mBanku.

Tradycyjnie w zestawieniu nie mogło zabraknąć informacji o kończących się promocjach. Prym w nadchodzącym miesiącu wiodą oferty kont oszczędnościowych oraz kont osobistych. W przypadku pierwszych z nich mowa o kolejnych edycjach powracających ofert, które za cenę spełnienia kilku dodatkowych warunków uprawniają do otrzymania wyższej stawki od standardowej. Oferty kont osobistych obiecują z kolei premię pieniężną lub bilety do kina.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na sierpień 2019 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki