W weekend utrudnienia w Pekao, Aliorze, Getinie i Banku Pocztowym

2020-06-05 12:00
publikacja
2020-06-05 12:00

Na weekend brak dostępu do m.in. bankowości internetowej i mobilnej zapowiedziało sześć banków. Jak co tydzień w piątek sprawdzamy na Bankier.pl, które banki zapowiedziały przerwy techniczne i prace serwisowe.

Przerwa technicza w Aliorze, Peako, Pocztowym, Getinie, Nest Banku i Toyota Banku / fot. lucadp / Shutterstock

Pierwsze prace techniczne rozpoczną się w piątek (5 czerwca) w Alior Banku i Toyota Banku. Klienci banku muszą liczyć się z utrudnieniami.

Przerwa techniczna w Alior Banku

Klienci Alior Banku w piątek (5 czerwca) od godziny 23:00 do 7:00 rano w sobotę (7 czerwca) nie zalogują się do serwisów bankowości internetowej oraz mobilnej. Bank informuje również, że czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będzie informować na bieżąco.

Prace serwisowe w Toyota Banku

W piątek (5 czerwca) od godziny 20:00 do soboty (6 czerwca) do godziny 2:00 Toyota Bank będzie przeprowadzał prace serwisowe infrastruktury technicznej. Podczas przerwy mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, Automatycznego Serwisu Telefonicznego oraz usług tzw. szybkich płatności i autoryzacji płatności bezgotówkowych.

Niedostępność usług w Getin Banku

Getin Bank zapowiedział prace techniczne w nocy z soboty na niedzielę (6 na 7 czerwca) od godziny 23:50 do 7:00. W tym czasie niedostępne będą usługi bankowości internetowej oraz mobilnej.

Prace serwisowe w Banku Pekao

W niedzielę (7 maja) w godzinach od 5:00 do 6:00 klienci Banku Pekao mogą mieć trudności w używaniu wielowalutowej karty debetowej, karty Visa Debit Gold, Debetowa Visa Business oraz aplikacji PeoPay. Bank będzie prowadził w tym czasie prace serwisowe.

Prace administracyjne w Banku Pocztowym

W niedzielę (7 czerwca) pomiędzy godziną 7:00 a godziną 13:00 Bank Pocztowy będzie przeprowadzał prace administracyjne. W tym czasie niedostępne będą płatności kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji dodatkowym hasłem 3D Secure. Klienci muszą się liczyć również z odmowami przy płatnościach mobilnych podczas przerwy technicznej.

Bank Pocztowy informuje również, że w czasie prac serwisowych nie będzie również możliwości dodania karty do portfela Google Pay/Apple Pay i GarminPay.

Przerwa techniczna w Nest Banku

Nest Bank będzie przeprowadzał prace modernizacyjne w poniedziałek (8 czerwca) od godziny 0:30 do godziny 2:00. W tym czasie niedostępny będzie system bankowości elektronicznej i PSD2 API.

DF

Źródło:
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (10)

dodaj komentarz
degrengolada
nadal liczę, że ktoś pokusi się o artykuł z historią w jakich bankach jest NAJWIĘCEJ PRZERW bez względu na powód zatrzymania funkcjonalności bankowości internetowej. Uważam, że tego jest zbyt wiele. Chociaż też rozumiem, że to niezbędne od czasu do czasu.
onlyv8engine
też o tym myslałem i nad tym kto ich będzie wreszcie pozywać za utrudnianie dostępu do własnej kasy. Twoje pytanie jest w punkt bo jak na dzień lub 2 przyblokowanych jest parę miliardzików to overnighty pracują
mixer2001 odpowiada onlyv8engine
Przypominam że zgonie z obecnie obowiązującym prawem bankowym w momencie kiedy wpłacisz kasę do banku to nie jesteś już jej właścicielem.... Powstaje zobowiązanie ze strony banku, że musi Ci wypłacić na żądanie wpłaconą kwotę a to już nie to samo. Bank sobie dysponować twoimi środkami w zasadzie dowolnie od Przypominam że zgonie z obecnie obowiązującym prawem bankowym w momencie kiedy wpłacisz kasę do banku to nie jesteś już jej właścicielem.... Powstaje zobowiązanie ze strony banku, że musi Ci wypłacić na żądanie wpłaconą kwotę a to już nie to samo. Bank sobie dysponować twoimi środkami w zasadzie dowolnie od momentu kiedy je wpłacisz i nie musi Cię o nic pytać... Więc pytam: Jakiej własnej kasy :)?
degrengolada
Banki w Polsce o sobie: "Polska bankowość jest jedną z najnowocześniejszych na świecie. Zdobywamy liczne nagrody. Stale podnosimy jakość i innowacyjność naszych usług. Wyznaczamy nowe trendy. Uczy się od nas cały świat !!"

Tymczasem Banki w Polsce: czytaj artykuł
opo2
a Ty umiesz naprawić silnik w jadącym samochodzie?
degrengolada odpowiada opo2
w moim pojeździe silnik szwankuje góra raz na kilka lat, bo został wyprodukowany wysokiej jakości już na początku.
opo2 odpowiada degrengolada
No widzisz, a w bankach co chwila pojawią się nowe chip tuningi pozwalające na więcej.
Nie sądzisz chyba, że bank planuje awarię na jutro na godzinkę? Ty piszesz o awariach, a oni piszą o wprowadzaniu nowych funkcjonalności albo planowanych pracach serwisowych (wymiana oleju, żebyś zrozumiał).
kryzysio odpowiada degrengolada
W moim pojeździe przez ostatnie 16 lat nie było ani jednej usterki silnika, raz tylko pękła chłodnica ale można było dalej jechać choć dymiło ździebko spod maski.
opo2 odpowiada kryzysio
Następnym razem spróbuj w swoim wehikule wymienić podczas jazdy olej i płyn hamulcowy. Po całej operacji wróć do banku po kredyt na nową brykę.
onlyv8engine odpowiada opo2
trzeba produkować bezawaryjne silniki a nie szmelc, nawiasem jak chcesz porównywać finanse do motoryzacji to porównaj z silnikiem na statku (bo bank to nie mały samochodzik) i wyobraź sobie że w dużym statku mozna przeprowadzić remont podczas płynięcia statku, bo albo jest taka techniczna możliwośc albo silniki sa dwa.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki