REKLAMA

ART GAMES STUDIO S.A.: Ustalenie daty premiery gry „S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored” oraz „Chef’s Tail” w wersji na Nintendo Switch w Japonii, Hong Kongu oraz Korei.

2022-05-31 15:25
publikacja
2022-05-31 15:25
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2022
Data sporządzenia: 2022-05-31
Skrócona nazwa emitenta
ART GAMES STUDIO S.A.
Temat
Ustalenie daty premiery gry „S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored” oraz „Chef’s Tail” w wersji na Nintendo Switch w Japonii, Hong Kongu oraz Korei.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Art Games Studio S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: "Spółka", "Emitent") informuje, iż została podjęta decyzja dotycząca wyznaczenia na dzień 09 czerwca 2022 r. daty premiery gry „S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored” w wersji na Nintendo Switch w Hong Kongu oraz Korei, a także gry „Chef’s Tail” w wersji na Nintendo Switch w Japonii, Hong Kongu oraz Korei.

Ponadto Spółka otrzymała informację od firmy Nintendo o braku możliwości wydania gry „S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored” w Japonii ze względu na temat tragedii Czarnobyla oraz wybuchu reaktora, która to katastrofa dotknęła również niniejszy kraj w przeszłości.

Spółka w odniesieniu do gry „S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored” pełni rolę wydawcy, a dla gry „Chef’s Tail” rolę twórcy i wydawcy.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-05-31 Jakub Bąk Prezes Zarządu Jakub Bąk
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki