REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Zmarł prof. Marek Łyszczak - kierownik Katedry Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

2015-10-21 16:20
publikacja
2015-10-21 16:20

Dr hab. Marek Łyszczak, prof. UE był absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i pozostał z nim związany przez całe życie zawodowe. Wykładowca i naukowiec związany z rynkiem finansowym. Wychowawca wielu pokoleń finansistów i ekonomistów, w tym wielu pracowników, współpracowników i czytelników portalu Bankier.pl.

fot. / / Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Pełnił funkcję dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych w latach 1999-2005 oraz w kadencji rozpoczętej w roku 2012. W latach 2005-2012 piastował funkcję prorektora ds. rozwoju i promocji. Od 1996 roku był kierownikiem Katedry Finansów na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Uroczystości pogrzebowe rozpocznie msza św. w poniedziałek 26 października, o godz. 11.00 w kaplicy przy cmentarzu w Bielanach Wrocławskich (ul. Kwiatowa). Żałobne posiedzenie Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się 26 października o godz. 9.00 w sali 214, bud A.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Źródło:
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (10)

dodaj komentarz
~uk
Jednak żal, smutek pozostał, trwa... Profesorze...
~yz
Mija pierwsza rocznica śmierci Pana Profesora, Rektora. RIP.
~ja
nie mogę się z tym pogodzić
~iks
Stoicki Jego spokój w dyskursie, łagodność i życzliwość zapamiętam...
~Pracownik
Wspaniały człowiek. Mimo piastowania wysokich funkcji zawsze pozostał otwarty i bardzo ludzki, dla nas pracowników. Będzie nam Go bardzo brakowało.
~plebs
W normalnym kraju jego dzieci dostałyby oszczędności które zgromadził w OFE i ZUS a jako profesor pewnie nie były to małe pieniądze... dzięki lewakom nie dostaną nawet na pochówek

Niech odpocznie.
~dew
żył tylko 59 lat a rząd wmawaia ze ludzie żyją tka bradzo długo...

8 lat brakowało mu do emerytury
~Przyjaciel
Byłem Jego przyjacielem. Brak mi sił, aby Go pożegnać. Nie rozumiem dlaczego. Pewno jeden Bóg to wie. Taką rolę mu wyznaczył, aby zostawić nas samych i mnie samego. W przyszłym tygodniu mieliśmy się spotkać. Bardzo czekałem na to spotkanie. I już nie ma Go wśród nas. Ci co Go poznali rozumieją mnie. Taka przyjaźń Byłem Jego przyjacielem. Brak mi sił, aby Go pożegnać. Nie rozumiem dlaczego. Pewno jeden Bóg to wie. Taką rolę mu wyznaczył, aby zostawić nas samych i mnie samego. W przyszłym tygodniu mieliśmy się spotkać. Bardzo czekałem na to spotkanie. I już nie ma Go wśród nas. Ci co Go poznali rozumieją mnie. Taka przyjaźń jest jedna na całe życie..............
Jacek
~bolo
Ja nie byłem Jego studentem, nie miałem więc okazji Go polubić, w ogóle po raz pierwszy o Nim słyszę, ale świeć Panie nad Jego duszą, niech odpoczywa w pokoju, amen.
~olo
byłem jego studentem. bardzo go lubiłem:(

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki