REKLAMA
JUŻ JUTRO

XIII Targi eHandlu

2017-11-02 20:00
publikacja
2017-11-02 20:00

E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki na świecie. W 2016 roku wartość rynku e-handlu w Polsce wyniosła 35,5 mld zł. Według prognoz ekspertów w 2020 roku będą to już 63 mld zł. Chcesz poznać branżę sprzedaży internetowej od środka? Już 8 listopada w Warszawie odbędą się XIII Targi eHandlu - największe spotkanie ludzi z branży e-commerce w Polsce.

 Hala EXPO XXI ugości blisko 140 wystawców świadczących swoje usługi w handlu internetowym. Różnorodność jest ogromna - od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje marketingowe.

Nie zabraknie także okazji do poszerzenia swojej wiedzy. W ciągu 7 godzin trwania eventu, na 3 scenach, odbędą się aż 24 prelekcje prowadzone przez ekspertów, którzy rozjaśnią nawet najbardziej złożone zagadnienia w tematyce e-commerce. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna tutaj: https://targiehandlu.pl/#agenda

- W listopadzie spotkamy się już po raz trzynasty. Od 2011 roku staramy się stale rozwijać event, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży e-commerce w Polsce. Naszym priorytetem jest zmniejszenie do minimum dystansu pomiędzy zwiedzającym a wystawcą. W tym celu Targi eHandlu odbywają się w formule  “open space” - nie spotkacie się z zabudowanymi boxami - stoiska mają “otwarty” charakter, wystawcy wychodzą “do klienta”. Na chwilę relaksu, czy też rozmowę z potencjalnym klientem, będziecie mogli sobie pozwolić w strefie networkingu - wygodne pufy czy leżaki, a do tego smaczna kawa znacznie umilą ten czas. - mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Swoją obecność na targach potwierdziły już takie firmy jak  Okazje.info, Oktawave, Sempai, Shoper, SMSAPI.

Co warte podkreślenia, XIII Targi eHandlu są zupełnie darmowe. Aby dołączyć do grona ponad 4000 zwiedzających wystarczy pobrać wejściówkę tutaj https://targiehandlu.pl/.

Źródło:
Tematy
Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki