REKLAMA
WAŻNE

Wynik finansowy CCC za '19 będzie wyższy

2020-02-25 19:04
publikacja
2020-02-25 19:04

Wynik finansowy grupy CCC za 2019 rok będzie wyższy o 2,9 mln zł z powodu przeszacowania wartości instrumentów finansowych z tytułu nabycia opcji - podała spółka w komunikacie.

/ CCC

CCC podało, że w nawiązaniu do zawartych umów opcji nabycia pakietów mniejszościowych w spółkach eobuwie. pl, HR Group Holding, DeeZee oraz Karl Voegele dokonano rewizji prognoz otrzymanych od wspomnianych spółek, stanowiących główny parametr wpływający na wycenę instrumentów finansowych z tytułu nabycia opcji.

W związku z tym zarząd CCC zdecydował o aktualizacji wartości pozycji bilansowych. Jak podano, przeszacowanie wartości instrumentów finansowych z tytułu nabycia opcji będzie miało dodatni wpływ na wynik finansowy grupy i wyniesie 2,9 mln zł.

Ostateczne wyniki wyceny instrumentów finansowych zostaną przedstawione w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2019 rok, którego publikacja planowana jest na 6 marca.

CCC podało również, że w związku z nakładami inwestycyjnymi ponoszonymi przez eobuwie. pl Logistics na budowę centrum logistycznego zlokalizowanego w specjalnej strefie ekonomicznej, spółce tej przysługuje prawo do skorzystania z ulgi strefowej.

Jak podano, na koniec 2019 roku eobuwie. pl Logistics rozpoznała aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego w zakresie ulgi strefowej w wysokości 37 mln zł. (PAP Biznes)

sar/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prognozy i wyniki finansowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki