REKLAMA

Władze Nowego Jorku zatrudnią szczurołapa. Dostanie niezłą wypłatę

2022-12-03 08:47, akt.2022-12-03 19:27
publikacja
2022-12-03 08:47
aktualizacja
2022-12-03 19:27

Biuro burmistrza Nowego Jorku zamieściło ogłoszenie o pracę na stanowisku "dyrektora ds. zwalczania gryzoni w całym mieście". Oferują roczną pensję w wysokości od 120 do 170 tys. dolarów.

Władze Nowego Jorku zatrudnią szczurołapa. Dostanie niezłą wypłatę
Władze Nowego Jorku zatrudnią szczurołapa. Dostanie niezłą wypłatę
fot. Lukas Kloeppel / / Pexels

Zadaniem dyrektora, albo – jak to określił rzecznik ratusza – "szczurzego cara" będzie opracowywanie strategii zarządzania projektami i kierowanie zespołami zwalczającymi gryzonie.

Wymienione wymagania to m.in. "doświadczenie w planowaniu miejskim" i "żądza walki z szkodnikami".

"Idealny kandydat ma być wysoce zmotywowany i nieco krwiożerczy, musi być zdeterminowany, by znaleźć wszystkie rozwiązania z uwzględnieniem różnych punktów widzenia. Oczekuje się od niego poprawy wydajności operacyjnej, gromadzenia danych, wprowadzenia innowacji technologicznych, umiejętności zarządzania śmietniskami i gotowości na rzeź na wielką skalę" – napisano w ogłoszeniu.

Wśród innych niezbędnych kwalifikacji wymieniono m.in. zdolność do samodzielnego zarządzania, przedsiębiorczość, gotowość do wystąpień publicznych jako "rzecznik miejskich wysiłków walki z gryzoniami" czy doświadczenie w sprawach samorządowych.

Według rankingu firmy Orkin zajmującej się kontrolą szkodników Nowy Jork jest drugim miastem w USA pod względem wielkości populacji szczurów. Od października br. nowojorski wydział sanitarny otrzymał ponad 21 600 skarg na szczury. Stanowi to gwałtowny wzrost w stosunku do czasów sprzed pandemii.

Zgodnie z rankingiem Orkina na czele znajduje się Chicago, które już od ośmiu lat z rzędu utrzymuje tytuł najbardziej zaszczurzonego miasta w USA.

Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

ad/ adj/

Źródło:PAP
Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (8)

dodaj komentarz
katzpodola
Niech zatrudnią Tuska on jest w tym dobry
ddaamm
To już było w PRL :)
Polecam film „Szczurołap” na YT.
qwertas
Problemy „pierwszego” świata. LOL
mirek6504
Czytaj ze zrozumieniem, Syf, wkradl sie do USA

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki