REKLAMA

Wiceminister finansów rozmawiał z wiceprezes BŚ o wsparciu programu antysmogowego

2020-10-08 21:12
publikacja
2020-10-08 21:12
FORUM

Wiceminister finansów Piotr Nowak omawiał online z wiceprezes Banku Światowego dla Europy i Azji Centralnej Anną Bjerde m.in. sprawy wsparcia Banku Światowego dla programu antysmogowego Czyste Powietrze - poinformowało Ministerstwo Finansów w czwartkowym komunikacie.

"Omówione zostały sprawy wsparcia Banku (Światowego - PAP) dla programu antysmogowego Czyste Powietrze, postępów realizacji projektów przeciwpowodziowych na Odrze i Wiśle i przede wszystkim kluczowych wyzwań oraz szans dla polskiej gospodarki w trakcie i po zakończeniu pandemii COVID-19" - napisano.

Dodano, że rozmowa odbyła się w ramach tegorocznych spotkań gubernatorów Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a dotyczyła bieżącej i przyszłej współpracy Polski z Bankiem Światowym.

Jak informuje resort finansów, w trakcie rozmowy poruszona została również kwestia przyszłego wsparcia gospodarczego dla demokratycznej Białorusi w oparciu o wspólne stanowisko Rady Europejskiej, zainicjowane przez Polskę wraz z państwami Grupy Wyszehradzkiej. (PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

pif/ mmu/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Smog

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki