REKLAMA

W weekend przerwy w PKO Banku Polskim, ING Banku Śląskim i Getin Banku

2016-08-26 11:52
publikacja
2016-08-26 11:52

PKO Bank Polski, ING Bank Śląski i Getin Bank zapowiadają utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej w najbliższy weekend. W przypadku ING Banku Śląskiego, w nocy z niedzieli na poniedziałek niedostępne będą również bankomaty i wpłatomaty, a klienci mogą mieć problem z realizacją transakcji dokonywanych wydanymi przez bank kartami.

Jako pierwsi na utrudnienia w dostępie do systemów bankowości internetowej i mobilnej powinni przygotować się klienci Getin Banku. Będą one związane z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę (26 na 27 sierpnia b.r., dokładnie - od godziny 2:00 do 4:00).

fot. lucadp / / YAY Foto

W sobotni wieczór i niedzielny poranek niedostępny będzie serwis internetowy i telefoniczny PKO Banku Polskiego. Dotyczyć to będzie również klientów korzystających z internetowego Inteligo. Od godz. 22:00 w sobotę 27 sierpnia do godz. 10:00 w niedzielę 28 sierpnia br. nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO/Inteligo” i „Płacę z IKO”. W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim/Inteligo zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych. Jak zapewnia bank, wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego lub Inteligo będą obsługiwane bez zakłóceń, z wyjątkiem płatności internetowych z włączoną usługą 3D Secure.

ING Banku Śląskim w nocy z niedzieli na poniedziałek (28-29.08) planowane jest przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W godzinach 00:00–05:00:

  • niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty,
  • mogą występować problemy w płatnościach kartami,
  • nie będzie możliwości dokonania przelewu z kart kredytowych,
  • nie będzie możliwości aktywowania kart i nadawania PIN,
  • niedostępne będą płatności BLIK oraz NFC,
  • niedostępny będzie system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING i jego wersja mobilna,
  • niedostępny będzie  system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych ING Business i jego wersja mobilna oraz system ING CardsOnLine,
  • niedostępny będzie  system rozliczeń płatności natychmiastowych Exspress Elixir.
fot. / / Bankier.pl

KWL

Źródło:
Tematy
Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~patrysia
przerwy są konieczne. jakoś banki muszą działać, i fajnie że ostrzegają klientów :) zwłaszcza w getinie bardzo się poprawiła ostatnio obsługa klienta :)
~Prol
Podczas tych przerw technicznych Żydzi rządzący polskimi bankami przelewają pieniądze klientów do Szwajcarii i Izraela. Większość z tych banków to już tylko wydmuszki w których nie ma już dawno pieniędzy,
~raaaaa
Dzieki moim uwagom ta przerwa techniczna w ing. Ale u tak spotkamy sie w sadzie dziady jedne
~sadownik
w sadzie ??? a co będziecie rwać ?? jabłka czy walić gruszki :-))))

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki