Ubezpieczenie Pewny Zysk - nowość w ofercie PZU Życie

PZU Życie wprowadził z dniem 1 października 2008 r. ubezpieczenie Pewny Zysk. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla lokat bankowych. Pewny Zysk to nowoczesny produkt, który chroni 100% zainwestowanego kapitału i gwarantuje osiągnięcie atrakcyjnego zysku po 18 miesiącach inwestycji.
Wysokość oprocentowania netto dla klienta wynosi na dzień 1 października br. 10,33% za 18 miesięcy, co odpowiada 18-miesięcznej lokacie bankowej o oprocentowaniu 12,75%. Inwestycja jest dostępna już od 3000 zł.
 
Dzięki 100% ochronie kapitału i 100% gwarancji osiągnięcia zysku określonego w momencie zawierania umowy, ubezpieczenie Pewny Zysk jest odpowiednim produktem inwestycyjnym dla osób posiadających wolne środki finansowe i poszukujących bezpiecznych sposobów ich inwestowania.
 
- Wobec bessy i rozchwiania na giełdzie Pewny Zysk jest ciekawą propozycją dla osób, które cenią bezpieczeństwo inwestowania środków, a jednocześnie oczekują wyższych profitów niż na tradycyjnej lokacie bankowej – mówi Izabela Śliwowska, zastępca dyrektora Biura Zarządzania Produktami PZU Życie SA.
 
Dzięki formie ubezpieczenia Pewny Zysk niesie ze sobą dodatkowe korzyści, takie jak zabezpieczenie finansowe dla rodziny na wypadek śmierci inwestora w trakcie trwania umowy czy możliwość wykorzystania polisy ubezpieczeniowej jako zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego lub innych zobowiązań finansowych.

/ PR News
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~EWA

PZU to wielki moloch oszustów którzy szkolą pracowników na oszustów

! Odpowiedz
0 0 ~Wacek

Nie wierzę w Ubezpieczenie Pewny Zyska PZU życie i dożycie . Otóż trzy lata temu ulokowałem dość znaczną gotówke z nadzieją,że spełni sie tzw "PEWNY ZYSK"(ALE DLA KOGO?] Rozczarowałem sie,gdy na rachunek przesłano mnie zainwestowaną kwote a zysk pozostał tylko w marzeniach. Jawne OSZUSTWO. Trzy lata obracano moimi pieniędzmi a zysk wypracowano Z E R O.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Marta

Szanowny autorze pomyliłeś Pewny Zysk ze Swiatem Zysków, którego okres inwestycji wynosił 3 lata, zaś Pewny Zysk 18 miesięcy inwestycji podczas podpisywania umowy dostajesz potwierdzenie ile otrzymasz po 18 misiącach.

! Odpowiedz
0 0 ~Nabity w butelkę

Trzy lata temu ulokowałem dość znaczną gotówkę W PZU życie i dożycie,miał być dość znaczny zysk (ale dla kogo). Rozczarowałem sie,gdy po okresie trzyletnim na rachunek otrzymałem zainwestowaną kwotę a obiecany zysk był tylko w marzeniem. Oszustwo do potęgi. O S T R Z E G A M

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~puzon20

właśnie dzisiaj przekonałem się co to jest "PEWNY ZYSK" czytaj 0% zysku.
Na 3 lata ulokowałem w PZU Życie swoje pieniądze. Po upływie okresu ubezpieczenia, zgodnie z zapisami umowy i załącznika miałem otrzymać kapitał+70% zysku. Kapitał łaskawie mi wypłacono, natomiast zysk wyniósł za ten okres 0%. Pewny zysk jest tylko w nazwie produktu, a fakty są zgoła odmienne.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Gość

Następny nie wie jaki produkt kupuje i mowa tu o świecie zysku nie o Pewnym Zysku i 70 % zysku miało być wypłacone?????/ Hahaha dobre :) chyba partycypacja w zysku to ok 70% uśmiałam się do łez.

! Odpowiedz
0 0 ~antydoradca

chodzi o znalezienie frajerów co wpłacą kasę:-)
pewny zysk (nie znam produktu), to produkt pieniężno-obligacyjny (pewnie). polega na kupowaniu funduszy z "rodziny" PZU. od tego biorą marże i opłaty.... Szansa by taki procent przebił inflację i podatek Belki jest niewielkie
Te same produkty możesz kupić taniej i mieć na nich mniejszą opłatę roczną, gdy zrobisz to sam. będziesz też mógł się z nich wycofać bez strat....
Więc inwestuj sam.
Wtedy zysk nie jest pewny, ale możliwy

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~ewa

Mam duże obawy co do nowego produktu PZU -Życie S.A.
28 listopadzie 2008 zlikwidowałam ubezpieczenie na życie i dożycie OPTIMA ponieważ okazało się że nie otrzymam po osiągnuięciu wieku emerytalnego nawet tego co wpłaciłam ! -chociaż zapewmiano mnie przy zawarciu ubezpieczenia że będzie inaczej . Pieniądze które udalo mi się odzyskać -a było tego niewiele , postanowilam zainwestować w PEWNY ZYSK. Część pieniędzy postanowiłam wybrać , drugą część PZU miało przekazać z konta OPTIMA na konto PEWNY ZYSK. Po miesiącu -t.j. 29-12-2008 r. otrzymalam pieniądze na konto , ale jakież bylo moje zdziwienie gdy na następny dzień wplyęła pozostala kwota -ta która miala zasilić konto PEWNY ZYSK.
Po mojej interwencji telefonicznej-uzyskalam informacę , że pieniądze na konto PEWNY ZYSK nie wyplynęły w ciągu miesiąca - dlatego je mi zwrócono - i ubezpieczenie jest nieważne . Właściwie najprościej by było więcej się nie denerwować i zainwestować pieniądze w innej firmie. Ale postanowilam wyjaśnić sprawę w PZU w mojej miejscowości .Osoba zajmująca się tymi sprawami wyjąnila sprawę- trwalo to do 15-01-2009 i przkazała mi informację ,żegbym koniecznie jeszcze dzisiaj wpłacila tą kwotę powtórnie na konto PEWNY ZYSK i sprawa będzie zalatwiona ze wsteczna datą .
Tak też zrobilam . Mamy już 25-luty , więc dzwonię do PZU w Warszawie kiedy otrzymam potwierdzenie zawarcia umowy i wplaconej kwoty. Zdziwiona PANI najpierw udieliła mi informacji , żebym ta sprawę wyjaśnila z osobą z ktorą zawierałam ubezpieczenie , za chwilę po mojej irytacji łaskawie zapytała o nr. deklaracji. Oznajmila , że te pieniądze zostaly mi zwrócone, ale dlaczego - nie wie . Dzisiaj mam uzyskać informację telefoniczną co dalej się dzieje z moimi pieniędzmi .Radzę wszystkim zastanowić się , przed zainwestowaniem swoich pieniędzy w tej firmie !!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~phymor

Ubezpieczenia na życie i dożycie mają sens wyłącznie wtedy,gdy nie rezygnuje
się z nich szybko.Dochody daje długie i systematyczne oszczedzanie
na tzw. wartość polisy.Gdy rezygnujemy po wieloletnim oszczedzaniu mamy
dopireo gwarancję dobrej sumy wartosci polisy.Od nas zależy w przypadku
ubezp. na zycie kiedy wychodzimy zniego. Krótkie zbieranie nie ma sensu i trzeba
liczyć,ze stratą.Koszty pierwszych lat oszczędzania są największe ( do 5 lat),gdyz
trzeba opłacać z tego agentów ubezpieczeniowych - właśnie z tego żyja.
Szkodaże nie wiedział Pan o tym.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~phymor

Nie wierże w to że Pani po uzyskaniu wieku emerytalnego otrzymała by mniej niż
włożyła.Musi Pani być starsza wiekiem .np ma Pani 5-10 lat do emerytury.
W takim razie nie miało sensu zawieranie polisy ubezp. na życie.S ens jest wtedy,
gdy mamay od 20 lat wzwyż do osiągnięcia wieku emerytalnego.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl