REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Tomasz Lis został redaktorem naczelnym pisma "Wprost"

2010-05-25 11:33
publikacja
2010-05-25 11:33

Tomasz Lis od dziś jest redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" - poinformowała agencja PAP. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Kozłowską, która pełniła tę funkcję od 1 lutego tego roku. Wraz z nim do tygodnika przyszli: Tomasz Plata, szef działu kultury tygodnika "Newsweek Polska", Łukasz Ramlau, wieloletni sekretarz redakcji w "Gazecie Wyborczej" oraz Aleksandra Karasińska, szefowa newsroomu "Wydarzeń" w Polsacie.

O zmianach poinformował redakcję tygodnika na wtorkowym kolegium Michał M. Lisiecki, prezes AWR "Wprost" i jednocześnie prezes Platformy Mediowej Point Group SA, do której od końca ub.r. należy tygodnik.

Tomasz Lis jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i publicystów. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej w 1990 r. Obecnie prowadzi w TVP2 autorski program publicystyczny „Tomasz Lis na żywo". Jest dziewięciokrotnym laureatem WIKTORA, w tym Super Wiktora 2006. Trzykrotnie zostawał Dziennikarzem Roku (1999, 2007 i 2009). W 2005 r. otrzymał przyznawaną przez WPROST Nagrodę Kisiela.

źródło: PAP, Point Group.

Źródło:
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (33)

dodaj komentarz
~Zgrabna Trzydziestka
jemu nie staje jak należy
~Lew
Koniec gazety.
Zanim się wszyscy dowiedzą może jeszcze parę numerów się sprzeda.
Ludzie strasznie lubią Lisa, wczoraj okazali mu to dobitnie.
hahahaaaaaa
~mondry
tych zapyzialców z Pisu nie da sie juz normalnie słuchać, co za gnidy przegrywaja wszedzie, nikt ich nie chce a te jeszcze szczekają. To normalnie trzeba ich chyba zamykać w odosobnieniu.
~kent
ludzie zostawcie faceta w spokoju ,zrozumcie on musi zarobic na 3 zone a pozatym ,ma i tak duze wydatki na kizie i hanie ..............a pozatym co on ma o stracenia ????wyzej juz nie podskoczy ..............a Wprost to aka se zrobila osiedlowa gazetka dla emerytow .
~zippa
Juz sobie wyobrażm jak POpaprany bedzie Tygodnik WPROST.Dlatego zapytuje Redakcje czy bedzie można wycofać dalszą pronumerate tygodnika.
~keo
Wprost stało się tak prymitywną pisowską szmatą ,że zwroty sięgają sufitu . Tu trzeba lat żeby znowu się sprzedawało. Jak mocno bankrutuje , że zdecydowli sie na Lisa!!! To tak jakby Tygodnik Katolicki miała prowadzić Senyszyn czy Miler hahaha
~kosma
O ja p....! Jaki kanał! Taki pustak i redaktor naczelny. Niezle sie dzieje w Polsce. Ale bylem tego pewien jak zginął Kaczynski. Poczułem, ze wahadło zostało pchnięte w drugą stronę. W stronę bagna i populizmu i hipokryzji. Jesi mi żal, ze tak jest.
~sibut
Janecki WRÓĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ !!!!!.Inaczej dalej będzie to PO szmatławiec
~kris
wkońcu skończyły sie czasy gdy wprost był tuba propagandową pis-u, będzie mozna znowu czytać ten tygodnik.
pikuś
jaką tubą człowieku,masz same bzdurne podnoszenie cen i sprzedawanie wszystkiego a jak burdel był tak jest a kto świetnie żyje w bałaganie 3 lata jest peło i co g-o.przejrzyj na gały.

Powiązane: Dziennikarze i media

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki