REKLAMA

Ten Square Games uważa, że sytuacja makro będzie ważna dla wyników w '23

2022-12-02 10:24
publikacja
2022-12-02 10:24

Ten Square Games uważa, że sytuacja makroekonomiczna będzie bardzo ważna dla perspektywy finansowej w 2023 roku - poinformowała na GPW Innovation Day dyrektor finansowa, Magdalena Jurewicz.

Ten Square Games uważa, że sytuacja makro będzie ważna dla wyników w '23
Ten Square Games uważa, że sytuacja makro będzie ważna dla wyników w '23
fot. TexBr / / Shutterstock

"Sytuacja makroekonomiczna będzie miała duże znaczenie, a jest dużą niepewnością (...). Wydaje się, że gaming jest bardziej odporny na potencjalne negatywne zmiany na rynku, ale jak długo - czy to będzie chwilowe, czy to będzie trwało kwartał (...) tego nie wiemy" - powiedziała dyrektor finansowa Magdalena Jurewicz.

Jurewicz dodała jednak, że spółka patrzy z umiarkowanym optymizmem na następne miesiące i 2023 rok.

"Z naszej firmowej perspektywy można powiedzieć, że mamy dobre portfolio z grami obecnymi już na rynku i takimi, które dopiero wyjdą. Wiążemy duże nadzieje z Wing Of Heroes i wierzymy, że ten tytuł może podbić rynek (...) i osiągać dobre poziomy płatności" - dodała.

Ten Square Games wypracował w trzecim kwartale 2022 roku 34,9 mln zł skorygowanej EBITDA - konsensus PAP Biznes zakładał 33,6 mln zł. Z kolei zysk netto TSG wyniósł w trzecim kwartale br. 19,1 mln zł wobec oczekiwań analityków na poziomie 21,8 mln zł zysku netto.

Ten Square Games to polski producent oraz wydawca gier mobilnych, dystrybuowanych w modelu free to play, m.in. Let's Fish, Fishing Clash, Wild Hunt i Hunting Clash. (PAP Biznes)

mcb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
simonsoft8
to ma ponoć jakiś przychód

Powiązane: Prognozy i wyniki finansowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki