REKLAMA

Startup Poland bada polskie startupy. Wypełnij ankietę

2022-08-18 08:10
publikacja
2022-08-18 08:10
Startup Poland bada polskie startupy. Wypełnij ankietę
Startup Poland bada polskie startupy. Wypełnij ankietę
fot. sdecoret / / Shutterstock

Fundacja Startup Poland zaczęła pracę nad 8. edycją raportu Polskie Startupy. Raport zostanie opublikowany w grudniu, ale to teraz ma miejsce najważniejszy etap prac, czyli badanie ankietowe wśród startupów

– Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 10 minut, ale to bardzo cenne minuty dla polskiego ekosystemu startupowego. To dzięki uczestnikom badania, czyli założycielom czy pracownikom startupów mamy informacje “z pierwszej ręki” jak wygląda prowadzenie startupów w Polsce. Z czym są największe problemy, gdzie nasze prawo ma jeszcze luki, jak idzie finansowanie innowacyjnych projektów. Dzięki tej wiedzy mamy pełen obraz jak wygląda rynek startupów w Polsce, a co za tym idzie możemy proponować rozwiązania i szukać odpowiedzi na problemy – mówi Tomasz Snażyk, prezes Startup Poland. 

Raporty z cyklu “Polskie Startupy” Fundacja Startup Poland wydaje co roku. Oprócz analizy kondycji polskiego rynku startupów, w publikacji zawarte są statystyki odnośnie do innowacyjnych spółek znad Wisły i opinie ekspertów. Tym samym, raport stanowi kompendium wiedzy o polskiej scenie startupowej – przydatne zarówno dla samych startupowców, jak i inwestorów. Raport będzie dostępny bezpłatnie online, a jego publikację zaplanowano na grudzień. Zachęcamy do wypełnienia ankiety. 

Startup Poland to niezależny polski think tank technologiczny i organizacja pozarządowa, której celem jest budowanie świadomości potencjału startupów w środowisku administracji publicznej oraz uczestniczenie w procesach legislacyjnych jako głos społeczności polskich startupów.

Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki