REKLAMA

Samochód Służby Ochrony Państwa zderzył się z tramwajem w stolicy

2020-10-27 16:13
publikacja
2020-10-27 16:13
fot. Mateusz Włodarczyk / FORUM

Na pl. Unii Lubelskiej doszło do kolizji samochodu służbowego Służby Ochrony Państwa z tramwajem; nikomu nic się nie stało - poinformował we wtorek PAP rzecznik SOP ppłk. Bogusław Piórkowski. Wewnątrz auta była osoba ochraniana.

Jak powiedział PAP rzecznik prasowy SOP ppłk. Bogusław Piórkowski, do zderzenia doszło na pl. Unii Lubelskiej. Należąca do Służby Ochrony Państwa skoda, z osobą ochranianą wewnątrz, zderzyła się z tramwajem; nikomu nic się nie stało.

"Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi swoje czynności" - poinformował rzecznik SOP. Dodał, że na razie nie ma informacji, czy kierowca został ukarany mandatem karnym.

Jako pierwszy o kolizji poinformował portal TVN Warszawa. Z podanych tam informacji wynika, że auto SOP ma niewielkie uszkodzenia. (PAP)

Autor: Marcin Chomiuk

mchom/ robs/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
dlaczego_nie
Jakoś mnie to nie dziwi. W końcu Polska to kraj który kupuje respiratory nie od producenta czy od autoryzowanego dystrybutora, tylko od handlarza bronią który otrzymuje przedpłaty na podstawie dokumentował, które zwykłego przedsiębiorcę doprowadziły by do więzienia.....
itso_konstytucja_nie_urzadza
brak słów na piechote
karbinadel
A kimże była ta tajemnicza osoba ochraniana?
jes
Jeżeli nie podali kto to to na pewno przysługiwała jej ochrona :)
czerwony_wiewior
Paczka świeżych pampersów dla Jarka

Powiązane: Wypadki limuzyn rządowych

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki