SETANTA S.A.: Zawarcie umów wydawniczych przez All in! Games Sp. z o.o.

2020-03-02 08:47
publikacja
2020-03-02 08:47
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-02
Skrócona nazwa emitenta
SETANTA S.A.
Temat
Zawarcie umów wydawniczych przez All in! Games Sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Setanta S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: "Emitent") informuje, iż w dniu 2 marca 2020 roku powziął informację od Zarządu spółki All in! Games Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej: "All in! Games", „Spółka”) o zawarciu w dniu 28 lutego 2020 r. dwóch istotnych umów wydawniczych:

1. Umowa zawarta przez Spółkę z Quantum Soup Studios Limited z siedzibą w Wrexham, Walia („Partner”) na podstawie, której Spółka będzie odpowiedzialna za marketing oraz wydanie nowego, nieogłoszonego IP, bazującego na licencji Muminki („Gra1”) na platformach PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5.

Premiera Gry1 planowana jest na Q2 2021 r. Dokładny termin premiery pełnej wersji Gry1 zostanie podany osobnym raportem bieżącym.

2. Umowa zawarta przez Spółkę z Failcore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Partner”) na podstawie, której Spółka będzie odpowiedzialna za marketing oraz wydanie nowego, nieogłoszonego IP („Gra2”) na platformach PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox One Series X, PS4 i PS5.

Premiera Gry2 planowana jest na Q3 2021 r. Dokładny termin premiery pełnej wersji Gry2 zostanie podany osobnym raportem bieżącym.

Zarząd Setanta S.A. przekazuje niniejszą informację dotyczącą All in! Games z uwagi na fakt, iż Emitent jest w trakcie procesu połączenia z All in! Games, tym samym informacja ta jest istotna dla rozwoju i strategii działania Emitenta, jak również jego sytuacji finansowej i majątkowej oraz może mieć potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Emitenta notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-02 January Ciszewski Prezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki