REKLAMA

Rząd zgodził się na połączenie PKN Orlen z PGNiG

2022-09-26 20:10
publikacja
2022-09-26 20:10

Rząd na poniedziałkowym posiedzeniu zgodził się na połączenie PKN Orlen z PGNiG - poinformował rzecznik prasowy rządu Piotr Müller w TVP.

/ FORUM

Pod koniec lipca PKN Orlen i PGNiG podpisały plan połączenia, który zakłada przeniesienie całego majątku PGNiG na PKN Orlen w zamian za akcje Orlenu przyznawane akcjonariuszom PGNiG. W zamian za jedną akcję PGNiG akcjonariusze spółki otrzymają 0,0925 akcji połączeniowej.

Przyznawane akcje będą akcjami nowej emisji, emitowanymi w drodze podwyższenia kapitału zakładowego PKN Orlen.

PGNiG zwołało na 10 października walne zgromadzenie w sprawie wyrażenia przez akcjonariuszy zgody na połączenie z PKN Orlen. Z kolei walne PKN Orlen w sprawie fuzji z PGNiG odbędzie się 28 września. (PAP Biznes)

pr/ asa/

Tematy
Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Komentarze (8)

dodaj komentarz
rrobs133
rozwalą wszystko co jako tako dawało radę ;-( az nie wiarygodne z jakim zapałem pisowcy to wszystko rozwalają .
forfun
co i komu teraz oddamy by to przepchnąć ???
no i po co ???
4mirek
To teraz Gazprom też będzie miał udziały ? ZDRAJCY I ZŁODZIEJE
ermann
Kradzież trwa w najlepsze? 10 października to szalenie ważna w życiu każdego Polaka data. Po cichu dokonuje się przejęcie naszych największych bogactw narodowych czyli zasobów naturalnych, które skrywa nasza ziemia. Jak dokładnie się to odbędzie, a także co możemy w tej sprawie zrobić - z inżynierem Krzysztofem Tytko wieloletnim Kradzież trwa w najlepsze? 10 października to szalenie ważna w życiu każdego Polaka data. Po cichu dokonuje się przejęcie naszych największych bogactw narodowych czyli zasobów naturalnych, które skrywa nasza ziemia. Jak dokładnie się to odbędzie, a także co możemy w tej sprawie zrobić - z inżynierem Krzysztofem Tytko wieloletnim działaczem na rzecz ochrony polskich zasobów naturalnych.

https://www.youtube.com/watch?v=j6uKxu2JWAA
https://www.youtube.com/watch?v=tqI1ypwM8K8

https://www.youtube.com/watch?v=yKLuTNy-r94
https://www.youtube.com/watch?v=ejHMWW2o-dI /live Q&A)
https://pl1.tv/title/fuzja-orlen-pgnig-to-zuchwala-najwieksza-kradziez-xxi-wieku/
https://youtu.be/xtAwTq27MUs
binokl
Centralizacja, mówienie, że jest dobrze, kiedy jest źle, przejmowanie zysków (jednocześnie przy wysokich kosztach produkcji) które będą prowadzić do zniechęcenia właścicieli i bankructw i zamykania firm (może przejmowaniu przez Państwo), straszenie sfałszowanymi wyborami, edukowanie młodych "patriotów" w oparciu o jedną Centralizacja, mówienie, że jest dobrze, kiedy jest źle, przejmowanie zysków (jednocześnie przy wysokich kosztach produkcji) które będą prowadzić do zniechęcenia właścicieli i bankructw i zamykania firm (może przejmowaniu przez Państwo), straszenie sfałszowanymi wyborami, edukowanie młodych "patriotów" w oparciu o jedną ideologię... Można wymieniać i wymieniać przykłady, które świadczą tylko o jednym. Zmierzamy do narodowego socjalizmu.
osiemgwiazd
PRL bis. Totalna centralizacja.
endes
TRAGEDIA!…. Polskie zasoby naturalne ZAGROŻONE akcjonariatem Orlenu!!!…
To jedna z największych „zbrodni” na majątku narodowym!
samsza
wasze ulice nasze koncesje na surowce

Powiązane: Połączenie PGNiG i Orlenu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki