REKLAMA

Rekord w e-kantorach. Miliard złotych w miesiąc

2014-11-04 10:31
publikacja
2014-11-04 10:31

Internetowykantor.pl i Walutomat.pl należące do poznańskiej spółki Currency One SA pobiły rekord wymiany walut w ciągu jednego miesiąca. Oba serwisy październik 2014 zamknęły z najlepszymi w historii wynikami - za ich pośrednictwem wymieniono walutę na ponad miliard złotych.

Rekord w e-kantorach. Miliard złotych w miesiąc
Rekord w e-kantorach. Miliard złotych w miesiąc
fot. iStockphoto / Thinkstock / / Thinkstock
Polacy za pośrednictwem e-kantorów wymienili ok. 16 mld zł (fot. iStockphoto / Thinkstock)

W e-kantorze Internetowykantor.pl wymieniono w październiku ponad 421 mln zł - oznacza to, że użytkownicy serwisu w czasie jego otwarcia co godzinę wymieniali 1,5 mln zł.

Z kolei w serwisie wymiany walut między użytkownikami - Walutomat.pl - odnotowano ponad 630 mln zł wymian w 64 tys. transakcji. W ciągu minionego miesiąca co minutę realizowano tam 1,4 transakcji, wymieniając w ciągu 60 sekund ponad 14,1 tys. zł.

Z serwisów Currency One SA korzysta w sumie ponad 280 tys. użytkowników. Wymian można dokonać w 20 walutach, w tym w dolarach, funtach, frankach i euro. Z serwisów najczęściej korzystają kredytobiorcy, firmy, osoby pracują za granicą i turyści.

W 2013 r. Polacy za pośrednictwem e-kantorów wymienili ok. 16 mld zł, w tym 8,2 mld przewalutowując pieniądze w Internetowykantor.pl i Walutomat.pl.


Maja Biernacka

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~Ulek
Zarabiaja bo robią dobrą robotę. Wybrałem kantor cashbroker.com według mnie bardzo dobra firma działaja szybko korzystnie dla klientów i przede wszystkim bezpiecznie
~Roberto
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Natka
w ogóle kantory internetowe działają szybciej niż Panie w okienkach:) Równiez polecam kantor cashbroker.
~Pitek
Zgadzam się:) Ja wiem, że te Panie to tylko ludzie i nei można mieć do nich o nic pretensji. Dlatego, żeby zaoszczędzić sobie nerwów również wybrałem kantor cashbroker.com :)
~Grzesiek
najwygodniej jest wybrać opcję kantor internetowy :) Dlatego moim wyborem jest również ten kantor. Działają expresowo rzetelnie po prostu lubie to! :)
~Elwira
Zgadzam się i też polecam ten kantor. wszystko u nich jest na plus. Wymieniam u nich już dośc długo i nie mam im nic do zarzucenia
~grejs
Korzystam z internetowykantor.pl ,szybciej działają niż pani w bankowej kasie.
~Mario
Mi tam wymiana waluty w necie ułatwia mega życie zaoszczędzam czas, który wykorzystuje na wiele ciekawsze zajęcia. Korzystam z cashbrokera. Polecam wszystkim wymianę waluty online.
~Edwin
Sumy naprawdę gigantyczne, ale z drugiej strony w e-kantorach mogą wymieniać wszyscy, małe i duże kwoty, coraz więcej osób korzysta bo to wygoda i oszczędność czasu. Sam również korzystam, co prawda nie z tych podanych w artykule ale z cashbroker.com i nie narzekam :)
~Ania
ja sama też korzystam wymieniam w tym samym kantorze i wszystkim szczerze poelcam :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki