Problemy z bankomatami Santander Banku Polska

Santander Bank Polska borykał się z problemami ze swoją siecią bankomatów i wpłatomatów. Urządzenia nie działały, a klienci skarżyli się także na problemy z płatnościami kartami.

Po godz. 12:00 bankowi udało się usunąć problemy. Wciąż jednak niektórzy klienci mogą nie widzieć transakcji kartowych i samych kart w systemie bankowości elektronicznej. Santander Bank Polska uspokaja, że nie wpływa to na działanie usług i w najbliższym czasie wszystkie informacje zostaną zaktualizowane.

(fot. Mateusz Szymański / Bankier.pl)

Najwyraźniej przedłużyła się przerwa techniczna zapowiedziana przez Santander Bank Polska na noc z niedzieli na poniedziałek. Bank zaplanował akcję serwisową swoich urządzeń służących do wypłat i wpłat gotówkowych.

Niedługo po godzinie 12:00 Santander Bank Polska zaktualizował informacje na Facebooku i powiadomił o usunięciu wszystkich usterek ograniczających funkcjonalność jego usług.

Jak informował w oficjalnym komunikacie bank, pomimo problemów z własną siecią, gotówkę można było bez problemu wypłacić za pomocą kodu BLIK w bankomatach innych banków. - Mogą Państwo także korzystać z wypłat z bankomatów obcych, transakcje wykonane w czasie niedostępności zostaną zwolnione z prowizji - zapewniał Santander Bank Polska.

Nasi czytelnicy skarżyli się jednak także na problemy z płatnościami kartami przy zakupach. "Nie można płacić kartami wydanymi przez Santander. Właśnie stoję z zakupami w dłoni i nie mam jak zapłacić" - donosił jeden z naszych czytelników w zgłoszeniu przysłanym na alert@bankier.pl. Informację o niedziałających w przypadku niektórych klientów kartach potwierdziliśmy na infolinii Santandera.

Pomimo rozwiązania największego problemu, czytelnicy wciąż informują nas o mniejszych usterkach. Niektórzy klienci wciąż mogą nie widzieć transakcji kartowych i samych kart w systemie bankowości elektronicznej. Santander Bank Polska uspokaja, że nie wpływa to na działanie usług i w najbliższym czasie wszystkie informacje zostaną zaktualizowane.

(Bankier.pl)

MG

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 13 pyton112

Aplikacja mobilna również nie działa!
Powiedzenie pewne jak w banku już dawno straciło swoją moc.

! Odpowiedz