REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

PragmaGo S.A.: Uzyskanie certyfikatów zgodności z normami ISO 27001 oraz ISO 22301

2026-04-20 18:33
publikacja
2026-04-20 18:33
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

14

/

2026

Data sporządzenia:

2026-04-20

Skrócona nazwa emitenta

PragmaGo S.A.

Temat

Uzyskanie certyfikatów zgodności z normami ISO 27001 oraz ISO 22301

Podstawa prawna

Inne uregulowania

Treść raportu:

Zarząd PragmaGO S.A. z siedzibą w Katowicach (dalej: „Spółka”) informuje, że w dnia 20 kwietnia 2026r. Spółka uzyskała dwa certyfikaty potwierdzające zgodność wdrożonych systemów zarządzania z międzynarodowymi normami:

1.

Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO/IEC 27001:2023-08 w zakresie usług finansowych on-line dla przedsiębiorstw. Certyfikat ten potwierdza, że Spółka wdrożyła skuteczny System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), obejmujący procesy identyfikacji, oceny i zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji w zakresie świadczenia usług finansowych.

2.

Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 22301:2020-04 w zakresie usług finansowych on-line dla przedsiębiorstw. Certyfikat ten potwierdza, że Spółka wdrożyła skuteczny System Zarządzania Ciągłością Działania (SZCD), zapewniający gotowość do reagowania na zakłócenia w działaniu oraz utrzymania kluczowych procesów biznesowych w sytuacjach kryzysowych.

Uzyskanie ww. certyfikatów stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu dojrzałości procesów w Spółce w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania. Jest to istotny element budowania strategii zaufania klientów oraz partnerów biznesowych, a także dowód na spełnienie rygorystycznych wymogów regulacyjnych w sektorze finansowym, w tym w zakresie ochrony danych i minimalizacji ryzyka operacyjnego.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2026-04-20

Tomasz Boduszek

Prezes Zarządu

2026-04-20

Jacek Obrocki

Wiceprezes Zarządu

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki