REKLAMA

Police chcą sfinalizować warunkowe porozumienie ws. akcji African Investment Group do 16 III

2018-03-01 08:56
publikacja
2018-03-01 08:56

Police nie sfinalizowały w założonym terminie warunkowego porozumienia zawartego z DGG Eco dotyczącego akcji African Investment Group i liczą, że dojdzie do tego do 16 marca - poinformowała spółka w komunikacie.

"(...) wobec nieuiszczenia przez DGG Eco Sp. z o.o. w terminie do dnia 28 lutego 2018 roku pierwszej transzy zwrotu ceny zakupu pakietu akcji African Investment Group S.A. i niezapewniania gwarancji bankowej zabezpieczającej zwrot reszty ich ceny, nie doszło w założonym czasie do finalizacji warunkowego porozumienia" - napisano w komunikacie.

"Niemniej Emitent prowadzi rozmowy z DGG Eco Sp. z o.o., która kontynuuje starania dla spełnienia uzgodnionych warunków finalizacji ww. porozumienia, deklarując w tym zakresie termin 16 marca 2018 roku" - dodano.

Pod koniec grudnia Police zawarły z DGG ECO warunkowe porozumienie, którego finalizacja ma polegać na potwierdzeniu odstąpienia i odwrócenia skutków umowy z 28 sierpnia 2013 r., na podstawie której Police nabyły większościowy pakiet akcji African Investment Group, za cenę 28,85 mln USD.

Police podały, że zawarły porozumienie w związku ze zgłoszonymi przez nie roszczeniami o zwrot nienależnych transz ceny zakupu pakietu 55 proc. akcji African Investment Group.

Do ewentualnej finalizacji porozumienia miało dojść do 28 lutego 2018 r. (PAP Biznes)

seb/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki