PiS w nowym, "młodzieżowym" spocie: panu Grzesiowi Schetynie w nic nie da się uwierzyć

Mamy Grzesia Schetynę i jego ekipę bez realnych i policzonych propozycji, jemu w nic nie da się uwierzyć; PSL to ekipa obrotowa, która tylko chce utrzymać stołek, a panowie z SLD mają mocne korzenie w PRL - twierdzi narrator w nowym, młodzieżowym spocie PiS.

W nowym spocie PiS zamieszonych m.in. na Twitterze i Facebooku narratorem jest młody mężczyzna, który siedząc na ławce w parku zachęca, aby przyjrzeć się poszczególnym partiom startującym w wyborach. "Z jednej strony mamy pana Grzesia (Schetynę) i jego ekipę bez realnych i policzonych propozycji" - ocenia.

"To ekipa, która głosowała za tzw. ACTA 2, podwyższyła podatki i babci wiek emerytalny" - stwierdza.

Zaprezentowano też przebitki z przeciwstawnymi wypowiedziami Schetyny nt. przyjmowania uchodźców. "I tu nie chodzi o samą sprawę, najgorsze jest to, że panu Grzesiowi w nic nie da się uwierzyć, oni ciągle zmieniają zdanie" - ocenia chłopak występujący w spocie.

Następnie, mówiąc o PSL stwierdza, że to "ekipa, która jest zwana obrotową, byle utrzymać stołek". W tym momencie zaprezentowano szereg zdjęć ukazujących koalicje, w których było PSL i m.in. zdjęcia Waldemara Pawlaka i Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza i Donalda Tuska. Paweł Kukiz, który w jesiennych wyborach startuje razem z PSL został określony mianem "ciasteczkowego rewolucjonisty, który już kompletnie nie wie, czego chce".

Narrator mówił, że jest jeszcze SLD z młodymi "gruppies", które mówią, że łączy ich przyszłość. "Na pewno chcą zapomnieć o przeszłości, bo panowie mają mocne korzenie w PRL-u" - stwierdzono w spocie.

"No i jest PiS, który może nie jest rycerzem na białym koniu, ale za to solidnie naoliwioną maszyną i ciężko pracującą (...) i to oni obniżyli podatki, wprowadzili mocny program socjalny dla dzieci i dla nas PIT zerowy i np. Wojska Obrony Terytorialnej" - słyszymy w spocie.

"Wybierzesz sam, ale to jest spot kampanijny, a nikt nie wygrał wyborów na kanapie, dlatego ruszamy z wrzuceniem materiałów kampanijnych na Instagrama, Facebooka, Twittera (...) 13 października idziemy głosować" - zachęca lektor w spocie. (PAP)

autor: Karol Kostrzewa

kos/ mrr/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 5 silvio_gesell

To wszyscy wiedzą, więc po co ten spot?

! Odpowiedz
30 4 ajwaj

PISy odizolowaly-(sklócily) Polske od cywilizowanego swiata wschodniego i zachodniego ,

no to moze Ukry im zostaly ?
NIE i w tym niedolegi z Zoliborza daja ciala
DZISIAJ

-premier UKR " Rząd Ukrainy (NOWY) zamierza budować pragmatyczne stosunki z Federacją Rosyjską. Zostało to ogłoszone w sobotę przez premiera Aleksieja Gonczukaka podczas przemówienia w Kijowie na forum strategii europejskiej
„Rosja jest naszym największym sąsiadem. Tutaj musimy po prostu zrozumieć, jak w przyszłości współistnieć z tym dużym krajem. Chcemy być bardzo pragmatyczni” - powiedział.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
28 3 ajwaj

Na marginesie - bylo, terminal LNG w Klajpedzie bierze gaz rosyjski (inaczej musialby oddac go do Norwegów > forma leasingu)
I teraz Estonia i Lotwa tez tak chce (albo od Litwy, albo sami)
Zima na progu i ceny wzrosna

! Odpowiedz
1 7 jes

kopiejka plus - nowy program przedwyborczy Wołodii

! Odpowiedz
21 4 ajwaj odpowiada jes

nie masz sie czym
chwalic pien

! Odpowiedz
7 10 espen

Straszenie , PO dobre :)

! Odpowiedz
11 4 jes

Tak, twój poziom. Niestety jak większości narodu.

! Odpowiedz
2 1 (usunięty) odpowiada jes

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
33 22 mith21

To po czterech latach fatalnych rządów PiS jedyne co jest w stanie zaoferować wyborcom to straszenie PO? Słabo to wygląda:/

! Odpowiedz
35 18 znawca_inwestor

A co tam słychać w sprawie afery KNF i Marka Ch.? A co z aferą wieżową? A co z hejtowaniem sędziów?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% XI 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,0% X 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil