REKLAMA
PIT 2023

PZU wydało uchodźcom z Ukrainy blisko 46 tys. polis OC

2022-04-11 09:54
publikacja
2022-04-11 09:54

PZU wydało uchodźcom z Ukrainy ponad 45,7 tys. 30-dniowych, darmowych polis OC komunikacyjnego - poinformował ubezpieczyciel w poniedziałkowym komunikacie.

PZU wydało uchodźcom z Ukrainy blisko 46 tys. polis OC
PZU wydało uchodźcom z Ukrainy blisko 46 tys. polis OC
fot. JRC-Stop Motion /

PZU oferuje ubezpieczenie uchodźcom z Ukrainy, którzy przybywają do Polski samochodami zarejestrowanymi w ich kraju, a nie mają wykupionego wcześniej u siebie ubezpieczenia Zielonej Karty. Ubezpieczyciel finansuje koszt składki tego ubezpieczenia.

Uchodźcy mogą skorzystać także m.in. z bezpłatnej podstawowej opieki zdrowotnej, badań oraz konsultacji specjalistycznych w ponad 50 placówkach medycznych PZU Zdrowie, które świadczą usługi w ramach NFZ. (PAP Biznes)

seb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
lukaszslask
widze,ze nie znacie sie na marketingu....
na ile miesiecy zostaly wydane wizy???18 miesiecy!!!
wiec po 30 dniach,Ukrainiec dostanie telefon z PZU w sprawie pelnoplatnego przedluzenia polisy na dalszy okres i dzieki temu PZU pozyskalo 46 tys nowych Klientow,dajac im powiedzmy miesiac za darmo,taniej niz reklama w tv....
prywaciasz
Dziwne że Hestia, Link4 i inne firmy ubezpieczeniowe na Polskim rynku nie wyszly z taka inicjatywą zeby za darmo ubezpieczać pojazdy... Dziwne bardzo dziwne :)
zoomek
Stać nas na Ukraińców, darmo polisy, darmo zapomogi, opłacanie lokali, darmo zasiłki na dzieci,darmo autostrady.
Ale to nie wszystko - bo jeszcze stać nas na Abramsy, F35 - na wszystko nas stać. Więc lepiej kup kruszce teraz bo potem będą (ciekawe dlaczego?) droższe. Wiem że zdrożały - zatem łap lokalne dołki bo otoczenie jest
Stać nas na Ukraińców, darmo polisy, darmo zapomogi, opłacanie lokali, darmo zasiłki na dzieci,darmo autostrady.
Ale to nie wszystko - bo jeszcze stać nas na Abramsy, F35 - na wszystko nas stać. Więc lepiej kup kruszce teraz bo potem będą (ciekawe dlaczego?) droższe. Wiem że zdrożały - zatem łap lokalne dołki bo otoczenie jest takie że raczej tylko w górę.
Konserwy i papier toaletowy też na dwa trzy lata brać.
Nie - nie żartuję.
prywaciasz
A mi w zeszłym roku podniesli OC i to prawie o 20% a tu prosze, okazuje się ze mozna mieć za darmo! Dziwni Ci uchodzcy.. To oni w koncu uciekają przed wojna, czy przyjechali pojezdzic sobie po naszym kraju?
antek10
Czekamy na artykuł jak to ukraincy jeżdżą fatalnie i trzeba podnieśc ceny za OC
faramir_z_gondoru
"Darmowe 30-dniowe polisy" - jakie k...a darmowe? My wszyscy za to zapłacimy, albo w składkach albo w cenach akcji! Rozumiem jeszcze polisy dla ubogich Ukraińców, ale duży odsetek aut wjeżdżających na ukraińskich blachach to takie fury, na które przeciętnego Polaka nigdy nie będzie stać!

Powiązane: Uchodźcy z Ukrainy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki