REKLAMA

POLTREG S.A.: Uzupełnienie informacji nt. nowego Członka Zarządu PolTREG S.A.

2023-03-15 18:31
publikacja
2023-03-15 18:31
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2023
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
POLTREG S.A.
Temat
Uzupełnienie informacji nt. nowego Członka Zarządu PolTREG S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd PolTREG S.A. [Spółka, Emitent] w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 5/2023 w sprawie powołania na Członka Zarządu Panią Paulinę Kocenko-Merks przekazuje poniżej pełny życiorys wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej Pani Kocenko-Merks oraz informacje dotyczące niezbędnych oświadczeń.

Pani Paulina Kocenko-Merks jest absolwentką studiów magisterskich w zakresie Finansów i Bankowości jak i Podyplomowych Studiów Menedżerskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów magisterskich w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Posiada certyfikat Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg oraz certyfikat zarządzania projektami Prince 2.

Pani Paulina Kocenko-Merks posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania finansami w dużych grupach kapitałowych oraz podmiotach publicznych. Karierę zawodową rozpoczęła w 2008 roku w audycie finansowym w firmie Ernst&Young Audit Sp. z o.o. (dzisiejszy EY), gdzie pracowała do roku 2010. Brała udział w badaniach sprawozdań finansowych zarówno dużych grup kapitałowych, spółek publicznych jak i mniejszych podmiotów z wielu branż w tym produkcyjnej, budowlanej oraz usługowej. W latach 2010-2016 pracowała w Grupie Kapitałowej ENERGA jako kontroler finansowy, dyrektor finansowy, a następnie członek zarządu w istotnych spółkach Grupy ENERGA, gdzie zarządzała działami finansów i kontrolingu, w tym finansami największej spółki Grupy ENERGA-OPERATOR SA. W roku 2017 powróciła do EY do audytu finansowego, aby przeprowadzić badanie dużego klienta Spółki. W roku 2018 została dyrektorem finansowym w Dekpol SA, gdzie zasiadała w zarządzie kluczowej Spółki w Grupie – Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. oraz jako Prezes Zarządu objęła zarządzanie zakładem produkcji prefabrykatów betonowych Betpref Sp. z o.o. należącym do Grupy Dekpol. W roku 2022 Pani Paulina pracowała jako Process Manager w polskim koncernie odzieżowym LPP SA, gdzie odpowiadała za organizację wewnętrznych procesów finansowych spółek Grupy oraz ułożenie procesów finansowych w procesie ekspansji Grupy na rynek włoski, grecki i hiszpański. Od stycznia 2023 roku Pani Paulina pełni funkcję Dyrektora Finansowego PolTREG SA.

W swoim doświadczeniu zawodowym Pani Paulina brała udział w negocjacjach z potencjalnymi światowymi partnerami handlowymi, organizacjami związkowymi oraz w procesach due diligence.

Zgodnie z otrzymanymi oświadczeniami Pani Paulina Kocenko-Merks nie prowadzi w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu. Ponadto Pani Paulina Kocenko-Merks nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-03-15 Kamilla Bok Członek Zarządu Kamilla Bok
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki