REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

PBKM ma list intencyjny dot. współpracy biznesowej z indyjską spółką CelluGen

2019-03-04 15:28
publikacja
2019-03-04 15:28
Dodaj Bankier.pl w Google

Polski Bank Komórek Macierzystych zawarł ze spółką CelluGen Biotech Pty, prowadzącą bank komórek w Indiach, list intencyjny dotyczący przyszłej współpracy biznesowej - podał PBKM w komunikacie.

"Współpraca z CelluGen może być także potencjalną szansą dla Grupy FamiCord do wejścia na nowy rynek poza Europą. W zależności od rozwoju naszej współpracy nie wykluczamy, że w przyszłości kolejnym krokiem może być także zaangażowanie kapitałowe" - powiedział, cytowany w komunikacie, prezes PBKM Jakub Baran.

Jak podano w komunikacie, spółki mają współpracować w zakresie rodzinnego bankowania komórek macierzystych, rozwoju terapii medycznych, leków oraz zakupie produktów i usług.

Grupa kapitałowa Polski Bank Komórek Macierzystych funkcjonuje pod marką FamiCord Group. (PAP Biznes)

Wakacje na giełdzie

doa/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki