REKLAMA
WEBINAR

P2CHILL: Zawarcie umowy z Autoryzowanym Doradcą w zakresie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji serii C

2021-10-06 14:26
publikacja
2021-10-06 14:26
Zarząd Play2Chill S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", „Emitent”) informuje, że w dniu 5 października 2021 r. Spółka otrzymała podpisaną umowę w przedmiocie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji serii C, zawartą ze spółką INC S.A z siedzibą w Poznaniu.
Autoryzowany Doradca na mocy wskazanej umowy będzie od dnia 5 października 2021 r. świadczyć na rzecz Emitenta usługę mającą na celu wprowadzenie akcji serii C do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, zorganizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Jednocześnie Zarząd wskazuję, że akcje wprowadzane są w celu realizacji transakcji polegającej na zwrocie pożyczki akcji przez Black Swan Capital sp. z o.o. na rzecz spółki PlayWay S. A.
Niezwłocznie po zwrocie akcji spółce PlayWay S. A., zostaną one ponownie objęte umową lock-up, ukształtowaną na zasadach analogicznych, jak obowiązujące w ramach umowy o czasowym ograniczeniu zbywalności akcji, o której Spółka informowała raportem ESPI 2/2020 z dnia 11 grudnia 2020 r.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki