Klienci Samsunga z dostępem do ekskluzywnych treści na Netfliksie

Netflix i Samsung kontynuują współpracę. Twórcy produkcji na tej platformie streamingowej dostaną Samsungi Galaxy do dzielenia się z fanami przemyśleniami. Użytkownicy smartfonów otrzymają także dostęp do dodatkowych funkcji.

Netflix i Samsung zacieśniają współpracę
Netflix i Samsung zacieśniają współpracę (Pexels)

Netflix i Samsung zacieśniają współpracę. Koreański gigant dostarczy twórcom netfliksowych produkcji Samsungi Galaxy, dzięki którym będą mogli dzielić się z fanami seriali oraz filmów swoimi przemyśleniami. Z kolei Netflix dla użytkowników Samsungów przygotowuje dodatkowe treści filmowe. Na pierwszy ogień idą seriale: 

  • "Narcos: Meksyk,"
  • "Sintonia",
  • "Szkoła dla elity".

Smartfony Samsung Galaxy będą w bardziej naturalny sposób połączone z platformą. Użytkownicy za pomocą komendy głosowej będą mogli uruchomić wybrany film lub serial z aplikacji Netflix. 

Koreański producent smartfonów w III kwartale 2019 roku był liderem w rankingu najczęściej kupowanych telefonów. Pod względem sprzedanych tabletów w IV kwartale 2019 roku Samsung uplasował się na drugim miejscu.

Firma z pewnymi problemami wypuściła na rynek Samsunga Galaxy Folda – pierwszy rozkładany telefon. Obecnie na rynku debiutuje Samsung Galaxy Z Flip – smartfon składany jak telefon z klapką.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
19 3 antek10

Samsung jest słaby

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne