REKLAMA

Klienci Samsunga z dostępem do ekskluzywnych treści na Netfliksie

2020-02-17 13:35
publikacja
2020-02-17 13:35

Netflix i Samsung kontynuują współpracę. Twórcy produkcji na tej platformie streamingowej dostaną Samsungi Galaxy do dzielenia się z fanami przemyśleniami. Użytkownicy smartfonów otrzymają także dostęp do dodatkowych funkcji.

fot. / / Pexels

Netflix i Samsung zacieśniają współpracę. Koreański gigant dostarczy twórcom netfliksowych produkcji Samsungi Galaxy, dzięki którym będą mogli dzielić się z fanami seriali oraz filmów swoimi przemyśleniami. Z kolei Netflix dla użytkowników Samsungów przygotowuje dodatkowe treści filmowe. Na pierwszy ogień idą seriale: 

  • "Narcos: Meksyk,"
  • "Sintonia",
  • "Szkoła dla elity".

Smartfony Samsung Galaxy będą w bardziej naturalny sposób połączone z platformą. Użytkownicy za pomocą komendy głosowej będą mogli uruchomić wybrany film lub serial z aplikacji Netflix. 

Koreański producent smartfonów w III kwartale 2019 roku był liderem w rankingu najczęściej kupowanych telefonów. Pod względem sprzedanych tabletów w IV kwartale 2019 roku Samsung uplasował się na drugim miejscu.

Firma z pewnymi problemami wypuściła na rynek Samsunga Galaxy Folda – pierwszy rozkładany telefon. Obecnie na rynku debiutuje Samsung Galaxy Z Flip – smartfon składany jak telefon z klapką.

DF

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki