REKLAMA

Nawet milion euro do zdobycia na finansowanie biznesu

2013-08-30 09:32
publikacja
2013-08-30 09:32

Młodzi polscy przedsiębiorcy mogą spróbować swoich sił w kultowym konkursie znanym dotychczas jako Meet the Dragons.Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca otrzyma finansowanie na własny biznes w wysokości od 100 tys. do 1 mln euro.

 

get in the ring
 

 

Get In The Ring to międzynarodowy konkurs na najlepszy pomysł biznesowy. Może się wydawać, że to konkurs jakich wiele. Nic bardziej mylnego. Finaliści staną przed nie lada wyzwaniem - będą musieli nie tylko zaprezentować swój pomysł przed międzynarodową publicznością, ale także odbyć werbalną bitwę z inwestorami na ringu, broniąc swoich biznesowych pomysłów. Dla jury, w którego skład wejdą najwybitniejsi przedstawiciele świata biznesu i inwestorzy, liczy się nie tylko dobry pomysł na własną firmę, ale także erudycja, znajomość branży czy umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Warto podjąć wyzwanie, bo nagroda jest naprawdę atrakcyjna - autor najlepszego pomysłu na biznes otrzyma finansowanie w wysokości od 100 tys. do 1 mln euro.

W ramach polskich eliminacji wnioski można składać do 30 września 2013 r. Nadesłane aplikacje zostaną poddane ocenie polskiego jury. Następnie prace naszych najlepszych uczestników ocenią światowi eksperci w Rotterdamie w Holandii, gdzie 22 listopada 2013 r. odbędzie się międzynarodowy finał konkursu.

Konkurs Get In The Ring odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego celem jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata.

W Polsce za koordynację ŚTP oraz krajowych eliminacji odpowiada Forum Młodych Lewiatan. Wiecej informacji o ŚTP można znaleźc pod adresem: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Aplikować do konkursu można poprzez stronę: : http://www.eur.nl/ondernemerschap/get_in_the_ring/

 

/Forum Młodych Lewiatan

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~damian
niezły początek będzie miała osoba, która to wygra. ja pamiętam, że jak zakładałem swoją firmę to na początku korzystałem z różnych kredytów, pożyczałem po znajomych, ale o tyle dobrze, że szybko udało mi się wyjść na prostą. zacząłem się ogłaszać na różnych uczęszczanych stronach jak panorama firm,niezły początek będzie miała osoba, która to wygra. ja pamiętam, że jak zakładałem swoją firmę to na początku korzystałem z różnych kredytów, pożyczałem po znajomych, ale o tyle dobrze, że szybko udało mi się wyjść na prostą. zacząłem się ogłaszać na różnych uczęszczanych stronach jak panorama firm, przybywało mi coraz więcej klientów i szybko spłaciłem zadłużenia. teraz jak sobie pomyślę o pracy na etacie w przeszłości, to się jednak cieszę z obecnej sytuacji

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki