REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Można już kupować bilety na pociągi PKP Intercity z nowego rozkładu

2011-11-17 14:23
publikacja
2011-11-17 14:23
Dodaj Bankier.pl w Google

17.11. Warszawa (PAP) - Od czwartku można kupić bilety na pociągi PKP Intercity kursujące w nowym rozkładzie jazdy, tj. od 11 grudnia br. - poinformowała rzeczniczka przewoźnika Małgorzata Sitkowska.

"Czasowo ze sprzedaży wyłączone są bilety na wybrane 32 pociągi krajowe kursujące w nocy z 10 na 11 i 11 na 12 grudnia br. oraz w komunikacji międzynarodowej EuroCity Berlin Warszawa Express (Warszawa - Berlin - Warszawa) oraz EuroNight Jan Kiepura relacji Warszawa - Amsterdam - Warszawa (...) 6-8 stycznia 2012 r." - poinformowała Sitkowska, ale zapewniła, że wkrótce będzie można kupić bilety i na te połączenia.

W zeszłym roku pasażerowie mieli problem z kupieniem biletów na należące do przewoźnika pociągi TLK objęte nieobowiązkową rezerwacją miejsc. Rozkład jazdy był zaakceptowany za późno, więc spółka nie zdążyła wprowadzić na czas zmian w systemie sprzedaży. Kolejarze zapewniają, że w tym roku takie problemy się nie powtórzą. Rozkład jazdy został opublikowany w internecie 11 listopada, czyli miesiąc przed wejściem w życie. (PAP)

her/ amac/

Wakacje na giełdzie
Źródło:PAP
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Warszawa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki