REKLAMA

Morze nieścisłości w wypowiedziach szefa Amber Gold

2012-08-07 05:59
publikacja
2012-08-07 05:59
"Puls Biznesu" zauważa, że w wielu wczorajszych wypowiedziach prezesa spółki Amber Gold Marcina Plichty pojawiły się nieścisłości i niejasności.

Gazeta zauważa, że szef Amber Gold na konferencji prasowej mówił, iż wczoraj założy rachunek bankowy. Tuż po tej wypowiedzi przyznał jednak, że rozmowy z bankiem w sprawie założenia nowego rachunku są dopiero prowadzone.

Marcin Plichta mówił też, że spółka ma 100 kilogramów złota. Tymczasem Amber Gold obiecywał, że każda lokata ma pokrycie w złocie. A 100 kilogramów tego kruszcu - jak zauważa "Pulsu Biznesu" - warte jest góra 20 milionów złotych - aż cztery razy mniej, niż wartość lokat klientów, podawana przez szefa spółki.

Kolejna nieścisłość dotyczy sumy, jaką Amber Gold zainwestowała w linie lotnicze OLT Express. Plichta twierdzi, że było to około 34 milionów złotych, natomiast według informacji gazety były to 62 miliony. Więcej w "Pulsie Biznesu".

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/"Puls Biznesu"/kry/Siekaj
Źródło:IAR
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Amber Gold

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~vvv
he he he wczoraj ,ten rudy przekret jasno oswiadczyl ,ze ma ......................15kg zlota ,a ja uwazam ze nie ma ani grama i nigdy nie mial zamiaru miec...................
~Dim
Na pewno był słupem i miał osłonę skoro: "Komisja złożyła też wniosek do prokuratury, który jednak został umorzony."
~ekonom
Ciekawe kto wysoko postawiony uczestniczył w dymaniu leszczy/lemingów i gdzie szmal schowali

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki