Młodzi nie spłacają długów

Około 630 tys. osób między 25. a 35. rokiem życia nie spłaca zaciągniętych długów. Do oddania mają średnio po 10,3 tys. zł.

Więcej na ten temat można znaleźć tu.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 bumbumbum

A ilu wsród tych młodych jest z wschodu?

! Odpowiedz
10 12 jendreka

I bardzo dobrze, szybko się uczą od starych pisowskich dziadów. Dobrze wiedzą że jak nie spłaca to za nich państwo spłaci. Cały naród rzecz jasna, mam na myśli, bo te kmioty partyjne nigdy sobie krzywdy nie zrobią.

! Odpowiedz
18 17 the_mind_renewed

„Młodzi nie spłacają długów” I bardzo dobrze brawo młodzi, muszą tylko zacząć robić to masowio i natychmiast cofną lichwiarzach gdzie jest ich miejsce, czyli na śmietnik historii. Ponieważ oni, pożyczko-dawcy nie posiadają nawet tego co oferują i to jest przestępstwo !

! Odpowiedz
8 11 the_mind_renewed

A tak nawiasem to dług to pieniądz a więc niech sobie pożyczko-dawcy go zabiorą z powrotem.!!!

! Odpowiedz
3 25 jasiek2017 odpowiada the_mind_renewed

tak tak tak ! Niech niczego nie oddaja! A najlepiej niech mowia, ze zadnej pozyczki nie wzieli.!

! Odpowiedz
3 6 eltor odpowiada jasiek2017

Witamy w świecie pieniądza dłużnego wtłoczonego w system rezerwy cząstkowej. Bank nie posiada "pieniędzy", które Ci pożycza.
Dodatkowo, jeśli nie otrzymasz gotówki, a jedynie przelew, to nawet nie otrzymujesz prawnego środka płatniczego, a jedynie obietnicę jego dostarczenia.
No, to uczciwie byłoby również spłacić obietnicą, na przykład wystawionym wekslem z obietnicą, że na peeewno obietnica jest prawdziwa. Zupełnie jak "pieniądz" przy stopie rezerwy obowiązkowej na poziomie 0%

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz