REKLAMA

Lepper nie poda się do dymisji

2001-11-27 20:15
publikacja
2001-11-27 20:15
Wicemarszałek Sejmu Andrzej Lepper nie złoży dymisji ze swojego stanowiska. Marszałek Borowski oczekuje, że do 20.00 Andrzej Lepper sam złoży rezygnację z funkcji wicemarszałka Sejmu. Borowski uważa, że złożenie dymisji byłoby najlepszym rozwiązaniem. Wniosek o odwołanie Leppera złożyła Platforma Obywatelska i grupa posłów SLD.

"Nie składam żadnej rezygnacji" - mówi Lepper. W rozmowie z IAR Lepper powiedział, że prawo nie przewiduje odwołania wicemarszałka. "Nie ma instytucji odwołania wicemarszałka. Ani w konstytucji ani w regulaminie. Powoływanie się na prawo rzymskie? Jesteśmy w Polsce a nie w Rzymie" - tłumaczył Lepper.
Źródło:IAR
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sejm

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki