REKLAMA

Lamborghini w Polsce - od 1,1 mln zł

2014-07-19 06:00
publikacja
2014-07-19 06:00
Lamborghini w Polsce - od 1,1 mln zł
Lamborghini w Polsce - od 1,1 mln zł
fot. Grzegorz Adamczyk / / Bankier.tv

Czy dorośliśmy do drogich, sportowych aut? Zajrzyjcie wraz z Redakcją Bankier.TV do pierwszego w Polsce salonu sprzedaży samochodów marki Lamborghini.


Lamborghini w Polsce - od 1,1 mln zł

Start odtwarzacza ...

Czy Huracan, Aventador i Gallardo znajdą nabywców nad Wisłą? Piotr Jędrach, szef marki Lamborghini w Polsce przekonuje, że biznes luksusowych aut obroni się. - Rynek w Polsce będzie rósł, zmierzając w stronę poziomu europejskiego. Polacy kochają swoje samochody, indywidualizują je, przywiązują wagę do szczegółów - na tle Europy jesteśmy ludźmi, którzy naprawdę potrafią bawić się motoryzacją. Oczywiście - wszystko zależy od poczucia stabilizacji finansowej, ale już teraz Piotr Jędrach spodziewa się, że do polskich klientów trafi 20 aut rocznie.To dość optymistyczne spojrzenie na zasobność kieszeni polskich fanów superaut: próg wejścia to niebagatelna kwota 1,1 mln złotych. Auta nie dostaniemy także od ręki: proces zakupu Lamborghini to około siedem, osiem miesięcy rozpoczynających się najważniejszym etapem: konfiguracją zamawianego wozu.

Źródło:
Tematy
Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Komentarze (30)

dodaj komentarz
~Sprzedawca
KASIA TUSK JUZ GO MA ...
~KASIA-TUSK
Czy jest juz w kolorze rozowym?No ile mizna czekac !?
~ludwik
w Lambo RNS ze starego Audi , silnik zresztą też - spadek wartości Auta 70% po 3-4 latach ... super jednym słowem - aha - brak części i OC z AC kosztuje jak za ubezpieczenie statku kosmicznego ponieważ nie ma części zamiennych oraz serwisów
~kamilkw
Huracana widzialem juz 2 miechy temu na ulicy :P. Ale nie w polsce
~Marius80
A dlaczego dla tego kolesia nikt nie wytłumaczył, że w tej koszuli wygląda tragicznie i jeszcze ten krawat... SZOK...
~mistrz
Autko w sam raz na polskie drogi, ja chodnik koło domu mam lepiej zrobiony. Poza tym do tego auto potrzebna ochrona, bo w Polsce nastoletnich głupków z mózgiem niemowlęcia jeszcze dużo i porysować może. Chociaż widziałem i dorosłego gościa który ze swojej głupoty rysował auta przy bloku. Więc psycholi nie brakuje Autko w sam raz na polskie drogi, ja chodnik koło domu mam lepiej zrobiony. Poza tym do tego auto potrzebna ochrona, bo w Polsce nastoletnich głupków z mózgiem niemowlęcia jeszcze dużo i porysować może. Chociaż widziałem i dorosłego gościa który ze swojej głupoty rysował auta przy bloku. Więc psycholi nie brakuje w naszym narodzie.
~dziad
...biedaki z PO , już doczekać się nie mogą ....
~Paweł
Galardo od 1,1 mln ? Hmmm myślałem, ze avantador kosztuje 1,2 :/
~mjtsjul
Ale dlaczego ten salon lamborghini zrobili w miejscu salonu bentleya?? Czyżby bentleye za tanie?? :) Ja osobiście wolałbym bentleya.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki