REKLAMA

Kylie Jenner najmłodszą miliarderką świata

2019-03-06 14:30
publikacja
2019-03-06 14:30

Kylie Jenner pokonała Marka Zuckerberga i została najmłodszą miliarderką na świecie. Siostra Kardashianek zdobyła tytuł w wieku 21 lat, natomiast twórca Facebooka powiększył swoją fortunę w wieku 23 lat.

/ fot. Lucy Nicholson / Reuters

Opublikowaliśmy dziś ranking najbogatszych ludzi na świecie. Do tego zacnego grona dołączyła w tym roku także Kylie Jenner, która została najmłodszą w historii miliarderką i tym samym zepchnęła z tego miejsca Marka Zuckerberga. Założyciel Facebooka stał się miliarderem w 2008 r., wcześniej ten tytuł należał do Billa Gatesa (w tym roku na 2. miejscu), kiedy to w 1987 r. powiększył swój majątek do dziewięciu zer.

W porównaniu do swoich poprzedników Kylie Jenner zdobyła popularność dużo wcześniej. Jej rodzina jest znana z programu "Z kamerą u Kardashianów", który emitowany jest od 2007 r. Reality show zdobył popularność nie tylko w Stanach, ale także na innych kontynentach. To otworzyło jej drogę do świata modelingu. Pozowała na okładkach takich magazynów jak "Teen Vogue" czy "Cosmopolitan".

Jednak miliardowy majątek zawdzięcza swojej marce kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyła w 2016 r. Tylko w zeszłym roku dzięki przedsięwzięciu zarobiła 166,5 mln dol. "Forbes" wycenia obecnie jej firmę na ok. 900 mln dol.

DU

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (6)

dodaj komentarz
carlito1
Dno i dwa metry mułu... Świat zszedł na psy.... Szkoda tylko ludzi którzy temu klaskają.....:(
skaurus
Do dzisiaj nie wiedziałem o istnieniu tego programu ani tej osoby ale patrząc na zdjęcie nie ma czego żałować. Jak widać miliardy nie uczą gustu.
krauzebertrand
Ma znacząco mniej, przelicz to na kostki masła, albo forda t matematyku..I wtedy się okaże, że w USA mamy realną inflację roczną 9%, liczona w dolarach.
jiira
Miliard Gatesa w 1987 roku to nie jest ten sam miliard co w roku 2018.

Powiązane: Najbogatsi ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki