Kolejna awaria w Santander Bank Polska

Klienci indywidualni i firmowi Santander Banku Polska mieli dziś przez kilka godzin problemy z logowaniem do systemów bankowości internetowej i mobilnej. Bank podaje, że awarię usunięto około godziny 15:00.

(fot. Bartomiej Kudowicz / FORUM)

Ledwo minął tydzień od ostatniej awarii Santander Banku, a we wtorek czytelnicy - pisząc na alert@bankier.pl - poinformowali naszą Redakcję o kolejnych utrudnieniach w dostępie do bankowości internetowej. Jak wynika z relacji czytelników, jak i klientów, którzy postanowili udzielić się na stronie banku na Facebooku, nie działała bankowość internetowa. 

Pracownik infolinii banku potwierdził przejściowe problemy z logowaniem, ale nie był w stanie podać dokładnej godziny usunięcia awarii.

Przed godziną 17:00 w informacji przesłanej do Redakcji, Santander poinformował, że poradził sobie z niedostępnością serwisów bankowości internetowej i mobilnej. "Utrudnienia były spowodowane przerwami w działaniu sieci zewnętrznej i trwały fazami od 12:50 do 13:55,a w przypadku serwisów Ibiznes24 oraz ibizbes24 mobile do 15:00. Płynność w dostępie do systemów zarówno dla klientów indywidualnych i firmowych została już przywrócona. Przepraszamy klientów za niedogodności" - podano w komunikacie wyjaśniającym przyczyny wtorkowej awarii.

Jeśli wiesz o sprawie, którą powinna zająć się redakcja, napisz do nas na adres alert@bankier.pl
Jeśli wiesz o sprawie, którą powinna zająć się redakcja, napisz do nas na adres alert@bankier.pl (Bankier.pl)

WS

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 10 trollmaster

makler też nie działa.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne