REKLAMA
JUŻ JUTRO

Kierunki niezbędnych reform w ochronie zdrowia

2021-04-15 15:00
publikacja
2021-04-15 15:00

mBank i CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych mają zaszczyt zaprosić na 169. seminarium mBank–CASE: "Kierunki niezbędnych reform w ochronie zdrowia. Co zmienia kryzys wywołany pandemią COVID-19?"

Kierunki niezbędnych reform w ochronie zdrowia
Kierunki niezbędnych reform w ochronie zdrowia
fot. Jacek Szydłowski / / FORUM

Wprowadzenie i podsumowanie debaty przedstawi Stanisława Golinowska – prof. nauk ekonomicznych, wiceprzewodnicząca Rady Fundacji CASE. Wystąpią także: Christoph Sowada – prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Marzena Tambor – dr Uniwersytetu Maastricht, Alicja Domagała – dr nauk o zdrowiu, Uniwersytet Jagielloński, Iwona Kowalska- Bobko – prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Iwona Bielska – researcher McMaster University – Kanada.

Źródło:
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
samsza
Co tydzień słychać o potrzebie tej reformy i tak od 30 lat. A ponieważ pracownicy systemu to nie górnicy więc będą te same rozwiązania zbijające koszty, aby było jak najtaniej. Nawet kryzys kovidowy tego nie zmienił, co widać po strumyczku, na razie pojedynczych odejść z zawodu, tych mądrzejszych lub w depresji co nie Co tydzień słychać o potrzebie tej reformy i tak od 30 lat. A ponieważ pracownicy systemu to nie górnicy więc będą te same rozwiązania zbijające koszty, aby było jak najtaniej. Nawet kryzys kovidowy tego nie zmienił, co widać po strumyczku, na razie pojedynczych odejść z zawodu, tych mądrzejszych lub w depresji co nie wytrzymują.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki