2,25 zł
0,00% 0,00 zł
Korbank SA (KOR)

Wybór biegłego rewidenta do zbadania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2016

Zarząd Korbank S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza Emitenta, działając w oparciu o postanowienia § 5 ust. 17 pkt 17 Statutu Spółki, dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki KORBANK S.A. oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej KORBANK S.A. za okres od dnia 1 stycznia 2016 roku do dnia 31 grudnia 2016 roku sporządzonych według stanu na dzień 31 grudnia 2016 roku i postanowiła powierzyć zbadanie ww. sprawozdań oraz wydanie opinii z badania firmie: Accord'ab biegli rewidenci w osobie Janiny Bilat tj. podmiotowi wpisanemu na "Listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych" pod numerem 222.

Rada Nadzorcza Korbank S. A wybrała Biegłego Rewidenta w osobie Janiny Bilat z firmy Accord'ab Biegli Rewidenci Uchwałą nr 2/12/2016 z dnia 13.12.2016 r.

Jednocześnie Rada Nadzorcza Spółki upoważniła Zarząd Spółki do zawarcia z w/w firmą Accord'ab biegli rewidenci stosownej umowy w przedmiocie przeprowadzenia ww. badania.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium

Brak wydarzeń

Najnowsze wiadomości

Brak wiadomości dla danej spółki
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl