JW Construction będzie generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowo-komercyjnej przy ul. Wroniej w Warszawie

JW Construction będzie generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowo-komercyjnej przy ul. Wroniej w Warszawie - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie. Wartość kontraktu wynosi 80 mln zł.

Obiekt przy ul. Wroniej będzie podzielony na segmenty 9 i 8 - kondygnacyjne. Powstanie w nim również dwupoziomowy garaż podziemny na 298 stanowisk. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań będą zamykały się w przedziale od 40 m2 do ok. 160 m2, z czego około 90 proc. stanowić będą lokale 2 i 3 - pokojowe.

"To dla nas ważny, prestiżowy projekt, którym chcemy otworzyć drzwi do realizacji podobnych inwestycji dla zewnętrznych inwestorów. Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac od zaraz. Jako generalny wykonawca odpowiadamy nie tylko za wybudowanie części mieszkaniowo - komercyjnej, ale również za realizację niezbędnej infrastruktury technicznej w zakresie sieci, przyłączy, węzłów cieplnych, dróg, parkingów, chodników, zieleni i elementów zagospodarowania terenu z podłączeniem do infrastruktury" - poinformował w komunikacie Wojciech Rajchert, prezes dewelopera.

Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest na drugi kwartał 2013.

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne