REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

JSW SA zmiana w składzie rady nadzorczej

2013-08-12 15:12
publikacja
2013-08-12 15:12

Raport bieżący 30/2013

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka", "JSW S.A.") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 28/2013 z dnia 11 lipca 2013 r. informuje, iż Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 12 sierpnia 2013 r. powołało pana Marka Graniecznego do składu Rady Nadzorczej Spółki.

Pan Marek Granieczny jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydział - Górniczy, specjalność - Maszyny i Urządzenia Górnicze i Wiertnicze. Od 24 lat pracuje w górnictwie, a od 1997 roku zatrudniony jest w JSW S.A. KWK "Zofiówka" w oddziałach maszynowych. Tworzył dział umów i przetargów na tejże kopalni, będąc jego pierwszym kierownikiem. Od 2006 r. pełni funkcję Kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju Kopalni KWK "Borynia - Zofiówka - Jastrzębie" Ruch "Zofiówka".

Pan Marek Granieczny nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek organu. Ponadto nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Wakacje na giełdzie

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 22 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi

kom espi mra

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki