REKLAMA

INTERSPORT POLSKA SA (1/2019) Intersport Polska Spółka Akcyjna Raport dotyczący incydentalnego naruszenia Dobrych Praktyk

2019-07-26 19:04
publikacja
2019-07-26 19:04
fot. Marek Wisniewski/Puls Biznesu / FORUM

Raport Bieżący nr 1/2019

Na podstawie par. 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Intersport Polska Spółka Akcyjna przekazuje raport dotyczący niestosowania zasad szczegółowych zawartych w zbiorze "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2016"
Zarząd i Rada Nadzorcza

II.Z.7. W zakresie zadań i funkcjonowania komitetów działających w radzie nadzorczej zastosowanie mają postanowienia Załącznika I do Zalecenia Komisji Europejskiej, o którym mowa w zasadzie II.Z.4. W przypadku gdy funkcję komitetu audytu pełni rada nadzorcza, powyższe zasady stosuje się odpowiednio.
Zasada została naruszona incydentalnie.
Komentarz spółki dotyczący incydentalnego naruszenia powyższej zasady:  Od dnia 26 lipca 2019 roku Spółka czasowo nie stosuje ww. zasady w związku odwołaniem przez NWZA członka Rady Nadzorczej zasiadającego w Komitecie Audytu, który spełniał kryteria dotyczące wiedzy i umiejętności w zakresie rachunkowości lub badania sprawozdań finansowych. Rada Nadzorcza niezwłocznie podejmie działania, aby w możliwie krótkim terminie uzupełnić skład Komitetu Audytu stosownie do obowiązujących wymogów prawa.


Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/ebi/all,0,0,0,1

kom ebi zdz

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki