E-zakupy za 10 lat: przez telefon, z błyskawiczną dostawą

Jak będzie wyglądał e-commerce pod koniec następnej dekady? Pytanie to zadaliśmy członkowi zarządu największego serwisu zakupowego w Polsce.

Damian Zapłata z Allegro twierdzi, że liczyć się będzie m.in. automatyzacja, możliwość robienia zakupów "w biegu" na urządzeniach mobilnych oraz z opcją szybkiej dostawy do domu.

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 2 karbinadel

Na miejscu tego pana nie wybiegałbym tak bardzo w przyszłość. Na Allegro handlowałem od 2001 roku. Różne już były zarządy i zmiany właścicieli. Ale obecna ekipa ignorantów niszczy tę firmę w zastraszającym tempie.

! Odpowiedz
1 5 druzjan

Panu Damianowi marzy się coś takiego: każdy brodaty hipster ma na swoim iphonie apkę jego firmy. Apka obczaja, jak długo hipster siedzi w pubie i szacuje liczbę wypitych kufli IPA. Jak oszacuje 4, wtedy wyświetla popup'a (pacjent nie umie zablokować, bo jest po socjologii) a napruty brodacz klika KUP. Za 15 minut wpada do pubu kurier z paczką i wszyscy są happy: narąbany klient ma kolejną niepotrzebną rzecz, bank zwiększył debet na karcie, a pan Damian opróżnił magazyn z zalegającego shitu i podniósł zysk firmy o 2 grosze na akcję.

Ja się na to nie dam złapać, wy się nie dacie, ale jest cały tłum brodaczy z iphonami, na których pan Damian się nie zawiedzie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne