Dziennikarz "Pulsu Biznesu" z nagrodą Grand Press Economy

Dziennikarz makroekonomiczny "Pulsu Biznesu" Bartek Godusławski został laureatem tegorocznej nagrody Grand Press w dziedzinie ekonomii. Wśród nominowanych znaleźli się Łukasz Pałka z Money.pl i Paweł Sołtys.

Bartek Godusławski
Bartek Godusławski (Bankier.pl)

Bartek Godusławski został nagrodzony za obiektywizm i niezależne, rzetelne i poparte twardymi danymi analizy makroekonomiczne.

– Nie daje się wodzić za nos politykom (zarówno partii rządzącej, jak i opozycyjnym) i agencjom ratingowym. Siedem lat doświadczeń depeszowca PAP wykorzystuje do zdobywania newsów ważnych dla rynków finansowych. Opłaca się go śledzić na Twitterze – tak kapituła Grand Press Economy uzasadnia swój werdykt.

Z „Pulsem Biznesu” Godusławski związany jest od 2015 r. Wcześniej pracował w PAP, gdzie zajmował się tematami związanymi z rynkami walutowym i obligacji, finansami publicznymi i polityką pieniężną.

W „Pulsie Biznesu” z powodzeniem kontynuuje te tematy, publikując wartościowe analizy i newsy na temat rynku kapitałowego.

Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów.

Przyznała ją redakcja „Press” po konsultacji z szefami redakcji zajmujących się ekonomią, gospodarką i finansami, z dziennikarzami oraz ekspertami ekonomicznymi.

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,5% X 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil