REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Dwa projekty Orange rekomendowane do dofinansowania w projekcie KPO

2023-10-17 08:56
publikacja
2023-10-17 08:56
Dodaj Bankier.pl w Google

Dwa projekty Orange otrzymały rekomendację do dofinansowania w projekcie KPO - podało Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Dwa projekty Orange rekomendowane do dofinansowania w projekcie KPO
Dwa projekty Orange rekomendowane do dofinansowania w projekcie KPO
fot. OleksSH / / Shutterstock

CPPC podało, że jako jednostka wspierająca Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności rekomenduje projekty w ramach Inwestycji C1.1.1 KPO - Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam. Jest to dziewiąta tura rozstrzygnięć.

Orange otrzyma dofinansowanie w wysokości 34,6 mln zł na pierwszy projekt i 30,05 mln zł na drugi.

Inwestycje będą prowadzone w województwach warmińsko-mazurskim i łódzkim. (PAP Biznes)

map/ gor/

Wakacje na giełdzie
Źródło:PAP Biznes
Tematy

Komentarze (2)

dodaj komentarz
podatnik-
W związku z przypomnieniem o Orange Polska mam pytanie do ministra Ziobry gdzie są zarzuty dla Przewodniczącego Konfederacji Lewiatan a jednocześnie geniusza gospodarczego PRLu bis Macieja Wituckiego: - który to doprowadził do ruiny finansowej TP S.A. następnie Orange PL, akcje spadły do 6 PLN( za śp. doktora Pośrednika vel Kulczyk W związku z przypomnieniem o Orange Polska mam pytanie do ministra Ziobry gdzie są zarzuty dla Przewodniczącego Konfederacji Lewiatan a jednocześnie geniusza gospodarczego PRLu bis Macieja Wituckiego: - który to doprowadził do ruiny finansowej TP S.A. następnie Orange PL, akcje spadły do 6 PLN( za śp. doktora Pośrednika vel Kulczyk akcje były po 38 PLN), spadek wartości firmy o 80%, dywidendy brak, tylko Zarząd i RN bez zmian zarobki zawsze w milionach(Zarząd, setki tysięcy RN), następnie powtórzenie numeru z Work Service i w nagrodę za swoje dokonania tow. Henryka Bochniarz oddaje mu swój stołek w Konfederacji Lewiatan tak wygląda PRL bis od środka i do tego facet jest na tyle grubiański, że chce nauczać innych Odpowiedzialnego Biznesu!
moherdziad
Nie wiem jak tam było w szczegułach, ale to że sprzedano narodowego operatora to wielka strata dla Polski. Mógłby jakiś film o tym powstać.

Powiązane: Krajowy Plan Odbudowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki